با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به کاشان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به کاشان  247 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 3 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به کاشان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به کاشان

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به کاشان با اتوبوس

در مسیر تهران به کاشان شما از قم می گذرید. قم به دلیل قرار گرفتن بارگاه حضرت معصومه (س) همواره مورد بازدید زائران بسیاری از اقصی نقاط کشور قرار می گیرد. خوب است بدانید شهر قم جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی دارد که دیدن از آنها خالی از لطف نیست.

مقبره های گنبد سبز قم

مقبره های گنبد سبز قم به عنوان آرامگاه و محل دفن خاندان صفی از حاکمان شهر قم، احداث شده است. در این بنای تاریخی شاهکارهای هنر معماری را با تزیینات گچبری کار شده روی کتیبه ها، سقف ها و طاق نماها میتوان دید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کاشان - مقبره گنبد سبز

غار وشنوه

غار وشنوه در کوهستان اردهال قرار گرفته است. این کوهستان دارای 4 غار یا چاله است که یکی از این غارها دارای منابع غنی آب است. آب این غار از طریق شیار های کوهستان جمع شده و به صورت چشمه خارج میشوند و به این منبع آبی میریزند. این منطقه دارای آب و هوایی گرم ونسبتا خشک است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کاشان - غار وشنوه

قلعه قمرود

قلعه قمرود بنایی قدیمی است که متعلق به دوران حکومت اشکانیان است و در اطراف قمرود و در بخش شمالی کوه سفید، از توابع استان قم قرار دارد. به نظر می‌رسد این عمارت کهن، توسط میرزا نظام غفاری، در نزدیکی بخش شرقی قلعه‌ی قدیمی قمرود که از بناهای دوران صفوی است، احداث شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کاشان - قلعه قمرود

بلیط اتوبوس برگشت از کاشان به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کاشان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کاشان به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به کاشان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.