با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به مهران 759 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به مهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به مهران

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به مهران​ با اتوبوس

​مهران در 87 کیلومتری مرکز ایلام قرار گرفته است . این شهر به عنوان شهری مرزی به خاطر نزدیکی به شهرهای مذهبی کشور عراق بسیار پر تردد است. این شهر نزدیکترین مرز زمینی بین ایران و عراق است. خصوصا در ایام اربعین که بسیاری از زائرین امام حسین (ع) بدلیل امکانات این مرز و دسترسی راحت تر به آن از این مسیر برای سفر به کربلا اقدام میکنند.
در این شهر مکان های مذهبی بسیاری از جمله امام زاده سید حسن ابن موسی کاظم برادر امام رضا قرار دارد که در 5 کیلومتری شهر مهران واقع شده و از قطب های زیارتی این شهر است. امام زاده علی صالح آباد نیز در 45 کیلومتری این شهر قرار گرفته است.
در مسیر تهران به مهران شما از شهر زیبای ایلام میگذرید در این شهر جاذبه های دیدنی زیادی وجود داره از جمله:

  • غار خفاش ایلام

غار خفاش تنها غار خفاش موجود در کشور شناخته شده است که در دهلران قرار گرفته است. این غار برای علاقه مندان طبیعت گردی و جاذبه های گردشگری ایلام به عنوان یکی از پدیده های کمیاب طبیعی در ایران شناخته شده. غار خفاش 1 کیلومتر از چشمه های آب گرم دهلران فاصله دارد. در این غار 256 متری گونه های بسیاری از خفاش های بال پهن را در خود جای داده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مهران- غار خفاش

  • دریاچه ی دوقلو

دریاچه ی دو قلو از دو دریاچه ی سیاه گاو و آبدانان  تشکیل شده و در نزدیکی شهرستان آبدانان قرار دارد. عمق هر کدام از این دو دریاچه به بیش از 20 متر می رسد. این دو دریاچه توسط یک کانال 10 متری به هم متصل شده اند.هر کدام از این دو دریاچه به دریاچه ی بالا و پایین دست تقسیم شده اند. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مهران- غار خفاش


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.