با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به کرمانشاه  506  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به کرمانشاه با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به کرمانشاه با اتوبوس

در مسیر تهران به کرمانشاه شما از شهرهای بین راهی کنگاور، اسد آباد و همدان می گذرید. در ادامه تعدادی از جاذبه های دیدنی این شهر را به شما معرفی میکنیم. 

ساوه

در این شهر دیدنی هایی وجود دارد که دیدن آن ها خالی از لطف نیست، از جمله مسجد جامع ساوه. مسجد جامع ساوه جز اولین مسجدهایی است که در ایران بنا شده است. این مسجد در طی دوره های مختلف توسط هنرمندان ایرانی تزئین و مرمت شده است. آثار باقیمانده در این مکان بیانگر این است که در مکان مسجد فعلی در دوران ایران باستان آتشکده بوده و در دوره اسلامی به مسجد تبدیل شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه - مسجد ساوه

آرامگاه بوعلی سینا

در ادامه مسیر سفر به کرمانشاه شما از شهر زیبای همدان میگذرید. همدان از جمله شهرهایی از ایران است که هر روز مسافران زیادی از آن دیدن میکنند. در ابتدا بهتر است از آرامگاه بوعلی سینا در مرکز شهر دیدن کنید. این بنا در زمان قاجاریه به دستور دختری به نام نگار ساخته شده است. در تالار جنوبی آرامگاه سکه، سفال، برنز گذاشته شده و در بخش شمالی کتابخانه ای از کتب نفیس قرار دارد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه - آرامگاه بوعلی سینا

تپه هگمتانه

در این تپه شهری زیر زمینی قرار گرفته است. این تپه سه هزار سال قدمت دارد. با توجه به نظر باستان شناسان و پژوهشگران این منطقه در برگیرنده آثاری از دوره های تاریخی مختلف به خصوص ماد، هخامنشی و اشکانی است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه - هگمتانه

بلیط اتوبوس برگشت از کرمانشاه به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کرمانشاه به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کرمانشاه به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به کرمانشاه و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.