با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به شیراز  933  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به شیراز با اتوبوس

هنگام سفر از تهران به سمت شیراز شما می توانید از دیدنی های این شهر زیبا دیدن کنید. در مسیر تهران به شیراز شما از شهرهای بین راهی شهرضا، آباده و سعادت شهر می گذرید. در ادامه تعدادی از جاذبه های دیدنی این شهر را به شما معرفی میکنیم. 

آباده

هنگام سفر از تهران به سمت شیراز از شهر آباده میگذرید. آّباده از جمله شهرهاییست که دارای جاذبه های طبیعی زیبایی است و به همین دلیل مسافران هنگام عبور از این شهر از دیدنی های این شهر دیدن میکنند. آباده در مرکز شهرستان آباده در فارس قرار دارد و شمالی ترین نقطه استان فارس محسوب میشود. اکثر اتوبوس های مسافربری در مسیر اصفهان به شیراز در آباده متوقف میشوند و اگر قصد دیدن از این شهر را داشته باشید میتوانید از این فرصت استفاده کنید. آباده نهمین شهر پرجمعیت استان فارس و هفتمین شهر بزرگ این استان است. از جمله اماکن تاریخی و گردشگری آباده به موارد زیر اشاره میکنیم:

  • قبرهای خورشیدی در کوه خواجه
  • قلعه گبری بر فراز کوه خواجه
  • آرامگاه خواجه عکاشه
  • خرفخانه آباده در پشت کوه خواجو
  • تیمچه صرافیان
  • تیمچه مسعودی
  • قلعه سورمق
  • کاروانسرای شورجستان
  • دژ ایزدخواست از دوره ساسانی
  • کاخ بهرام سورمق

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به شیراز - آباده

آرامگاه کوروش در پاسارگاد

مقبره کوروش در زمان حیات کوروش بزرگ به دستور او ساخته شد. این بنا به قدری دقیق ساخته شده است که هنوز با گذشت 25 قرن استوار و پابرجاست. این مقبره در حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ های پاسارگاد است و در میراث جهان یونسکو ثبت شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به شیراز - آرامگاه کوروش

تخت جمشید

بدون شک تخت جمشید یکی از نام آور ترین و دوست داشتنی ترین سازه ها در میان ایرانیان است و نماد شکوه گذشتگان این سرزمین است. تخت جمشید نام یکی از شهرهای ایران است که در زمان هخامنشیان پایتخت بود. پس از حمله اسکندر مقدونی به آن قسمت های عظیمی از آن تخریب و به آتش کشیده شد. اما هنوز هم بقایای آن باقیست و هر روزه بازدیدکنندگان زیادی از این بنا دیدن میکنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به شیراز - تخت جمشید

بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.