با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به اصفهان  437  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به اصفهان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به اصفهان با اتوبوس

هنگام سفر از تهران به سمت اصفهان شما می توانید از دیدنی های این شهر زیبا دیدن کنید. در مسیر تهران به اصفهان شما از شهر بین راهی قم می گذرید. در ادامه تعدادی از جاذبه های دیدنی این شهر را به شما معرفی میکنیم. 

قم

قم را مهد علم و معرفت نامیدند. از جمله مکان های زیارتی که مسافران زیادی را به سمت خود میکشد حرم حضرت معصومه (س) است. شهر قم بعد از شهر مشهد دومین شهر گردشگری مذهبی در ایران است. 
علاوه بر آن آرامگاه مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی ایران در این شهر قرار گرفته است. برخی از مشاهیری که در این مکان مقدس خاک شده اند پروین اعتصامی شاعر، قوام السلطنه، مشیر السلطنه، علی اصغر اتابک و خواجه نوری است.
همچنین تعدادی از پادشاهان ایران از جمله شاه صفی، شاه عباس دوم، شاه سلطان حسین، فتحعلی شاه قاجار و محمد شاه قاجار هم در حرم مطهر به خاک سپرده شده اند.

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان- قم

مسجد جامع قم

یکی دیگر از جاذبه هایی که در شهر قم وجود دارد مسجد جامع قم است که در نزدیکی دروازه  ری قرار گرفته. قدمت ساخت این مسجد به زمان سلجوقیان میرسد.

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان- مسجد جامع

کوه خضر نبی

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری قم کوه خضر نبی است که در فاصله ی6 کیلومتری شهر قم قرار گرفته است که قدمتی 3 هزار ساله دارد. در قله یا کوه خضر غاری وجود دارد که به نظر میرسد محل عبادت ونیایش بوده است.  

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان- ;کوه خضر

بلیط اتوبوس برگشت از اصفهان به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اصفهان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اصفهان به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.