با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بیرجند به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بیرجند به تهران  1139 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بیرجند به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس بیرجند به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر بیرجند به تهران​ با اتوبوس

هنگام سفر از بیرجند به سمت تهران شما ازمسیرهای بین راهی تهران، سبزوار، شاهرود، قم، طبس و دامغان میگذرید. میتوانید از این فرصت استفاده کنید و از جاذبه های دیدنی مسیر بیرجند به تهران  دیدن نمایید.

آبشار نکارمن

آبشار نکار من در استان سمنان قرار گرفته است. نکارمن نام یکی از روستاهای شهرستان شاهرود است که در 25 کیلومتری شمال شاهرود قرار دارد. روستای نکار من و روستای تاش از مسیر های اصلی صعود به قله شاهوار است. رودخانه فصلی نکارمن با طول 15 کیلومتر از دامنه های جنوبی، رشته کوه شاهوار و از چشمه های زلال آن منشا می گیرد و در ادامه به رودخانه تاش می پیوندد. فاصله آبشار تا روستا حدود 3 کیلومتر و ارتفاع آن حدود 2460 متر است. از دیدنی های دیگر نکارمن قطار زرشک و چشمه هفت رنگ و فرحزاد است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بیرجند به تهران- آبشار نکارمن

جنگل دشت شاد

جنگل دشت شاد در 180 کیلومتری شمال شرق شاهرود قرار گرفته است. دشت شاد روستایی در دهستان رضوان از توابع بخش میانی شاهرود در استان سمنان قرار دارد. این منطقه دارای تنوع گونه های جنگلی و طبیعت زیبا است. از نظر اقلیمی این منطقه جز اقلیم نیمه خشک تا نیمه مرطوب به شمار میرود. در فصل بهار این منطقه پر از دشت های گل شقایق و در شهریور ماه با گل های آفتاب گردان و مناطق زیبا از گردشگران پذیرایی میکند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بیرجند به تهران- جنگل دشت شاد

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به بیرجند

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به بیرجند می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به بیرجند


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بیرجند به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.