رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

مشهد يکی از شهر های بزرگ ايران است که سالانه پذیرای زائران بسیاری است. شما میتوانید بلیط مشهد خود را همراه با تخفیف ویژه از سایت پایانه ها خرید کنید.

شهر مشهد در زمان افشاريان، پايتخت ايران بوده است. به واسطه ی وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمين امام مذهب شيعه، اين شهر سالانه پذيرای زائرين بسياری از داخل و خارج از کشور است. ديگر مسجدها، حسينيه‌ها و امامزاده‌ها از جمله مکان‌های مذهبی هستند که دارای زيارت‌کنندگان فراوانی هستند. مسجد جامع گوهرشاد واقع در محدوده حرم رضوي، مسجد هفتاد و دوتن، مصلی طرق، مسجد و حسينيه کرامت، آرامگاه پير پالاندوز، آرامگاه شيخ نخودکی، گنبد خشتی، گنبد سبز و آرامگاه خواجه ربيع از جمله مکان‌های مذهبی مشهد هستند.

سد کارده
آرامگاه فردوسی در توس
خانه حسين ملک در مشهد
کليسای مسروپ (ده دی
موزه توس در نزديکی مشهد
غار کارده
روستای مج
روستای دهسرخ
برخی از جاذبه‌های تاريخی مشهد عبارتند از: آرامگاه نادرشاه، آرامگاه خواجه ربيع، آرامگاه فردوسی، ايستگاه راه آهن، گنبد خشتی، گنبد هارونيه و مدرسه عباسقليخان جاذبه‌های طبيعی که در نزديکی شهر مشهد قرار دارند، شامل ييلاقات شانديز، طرقبه، زشک، روستای کنگ، نغندر، جاغرق، چالی دره، پارک جنگلی وکيل‌آباد، باغ‌وحش وکيل‌آباد، آبشار ارتکند، پارک جنگلی نه دره در دو کيلومتری جنوب مشهد، فريزی، سد ارداک، هفت حوض، چشمه گيلاس و چشمه گراب هستند.

پوستين دوزی
سنگ تراشی و هرکاره تراشی
فرش مشهد
گليم بافی
نمد بافی
ارغوان بافی
سماور سازی
آينه کاری
فيروزه تراشی

صنایع دستی

آش ماستی
ديگچه مشهدی
شله مشهدی
کباب شيشليک شانديز
يتيمچه
چنگالی
خورش ريواس
رشته پلو

غذاهای سنتی

از سوغات مشهد می توان زعفران، زرشک، نبات، آجيل و خشکبار و هم‌چنين چرم صنعتی (به صورت زينتی) و صنعت فرش را نام برد.

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از مشهد

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از مشهد

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از مشهد

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا مشهد به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس مشهد

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا مشهد را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط مشهد قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس مشهد استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس مشهد

امکان رزرو بلیط اینترنتی مشهد در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی مشهد شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در مشهد از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در مشهد تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.