با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به بوشهر را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به بوشهر  1047 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به بوشهر با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به بوشهر

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به بوشهر​ با اتوبوس

هنگام سفر از تهران به سمت بوشهر شما ازمسیرهای بین راهی برازجان و یاسوج میگذرید. میتوانید از این فرصت استفاده کنید و از جاذبه های دیدنی مسیر تهران به بوشهر دیدن نمایید.

آبشار یاسوج

آبشار یاسوج نزدیک به مرکز شهر است و به راحتی میشود از آن بازدید کرد. برای بازدید از این آبشار به دو کیلومتری مرکز شهر در شمال یاسوج بروید تا چشم انداز های تماشایی این شهر را ببینید. این آبشار 10 متر ارتفاع دارد. رودخانه های پر پیچ و خمی را در اطراف این آبشار میبینید که طبیعت زیبایی را برای این منطقه بوجود آورده اند. گردشگران بسیاری در فصل های بهار و تابستان از این آبشار زیبا بازدید میکنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به بوشهر- آبشار یاسوج

تنگ تامرادی

تنگ تامرادی در جاده ی یاسوج - سپیدار در غرب یاسوج در فاصله 55 کیلومتری  قرار دارد. در این مکان طبیعتی بکر و بی نظیر همراه با آبشارهایی زیبا قرار گرفته است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکند. در فصل بهار و تابستان این تنگه دارای آب و هوایی بسیار مطلوب است و برای فرار از گرمای تابستان مقصد مناسبی است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به بوشهر- تنگ تامرادی

دریاچه کوه گل

در 32 کیلومتری یاسوج و 8 کیلومتری شهر سی سخت در منطقه ی کوهستانی دنا کوه گل قرار دارد. در این ناحیه دریاچه های فصلی زیادی وجود دارد که بر اثر بارش باران بوجود می آیند و در اواخر تابستان تقریبا خشک می شوند. مساحت این دریاچه حدود نیم هکتار و عمق آن 15 متر است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به بوشهر- دریاچه کوه گل


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به بوشهر و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.