با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بندرعباس به شیراز  580 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بندرعباس به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر بندرعباس به شیراز​ با اتوبوس

هنگام سفر از بندرعباس به سمت شیراز شما ازمسیرهای بین راهی فسا و داراب میگذرید. میتوانید از این فرصت استفاده کنید و از جاذبه های دیدنی مسیر بندرعباس به شیراز از جمله جاذبه های دیدنی داراب دیدن نمایید.

چشمه گلابی

چشمه گلابی در فاصله 17 کیلومتری جاده قدیم داراب به شیراز در منطقه فسا قرار دارد که به علت شباهت زیاد آن به میوه گلابی به این نام معروف شده است. آب این چشمه از تشکیلات آهکی شمال دشت داراب که کوه نمک در وسط آن قرار دارد سرچشمه میگیرد. این چشمه از جمله چشمه هایی است که با آن آب شهر داراب تامین میشود. چشمه گلابی دارای اهمیت زیادی در بین مردم شهر داراب است و از منابع اصلی تامین آب این منطقه حساب می شود. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز- چشمه گلابی

تنگ رغز

تنگه رغز در 25 کیلومتری شمال غربی شهر داراب قرار گرفته است. این دره با طول 4 کیلومتر در امتداد شمال به جنوب از سرچشمه رغز تا دره جنوب، 64 آبشار و صد حوضچه طبیعی را در خود دارد. در این میان 14 آبشار است که مورد توجه عموم مردم و به خصوص کوهنوردان است. در این منطقه آبشار و آبگیرهای زیبا و طبیعت بکری وجود دارد که برای بازدید از آن نیاز به وسایل فنی و راهنما دارید. بهترین زمان برای بازدید این آّبشار آخر اردیبهشت تا آخر مهر ماه است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز- تنگه رغز

آتشکده آذرخش

در جنوب شرقی شهر داراب در دامنه کوه آتشکده آذرخش ساخته شده است که یکی از آتشکده های خاموش ایران است و با نام های دیگری از جمله مسجد سنگ و مسجد سنگی نیز معروف است. آتشکده آذرخش دارای مساحت 420 متر مربع است.  بخشی از سقف این سازه باز است و در زیر آن حوض کم عمقی است. در بیرون سازه اتاق کوچکی در کوه ساخته شده که به نظر میرسد جایگاه نگهبان آتشکده بوده است. بسیاری از پژوهشگران بر این عقیده اند که این آتشکده در ابتدا یکی از نیایشگاه های مهر پرستان آریایی بوده که در روزگار ساسانیان به آتشکده دگرگون شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز- آتشکده آذرخش

بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به بندرعباس

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به بندرعباس


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.