با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بیرجند به مشهد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بیرجند به مشهد 496 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5:40 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بیرجند به مشهد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس بیرجند به مشهد

جاذبه های طبیعی در مسیر بیرجند به مشهد با اتوبوس

هنگام سفر از بیرجند به سمت مشهد شما ازمسیر بین راهی تربت حیدریه میگذرید. در تربت حیدریه جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

کاروانسرای طبسی

در مجاورت مجموعه قطب الدین حیدر که یکی از دیدنی های تربت حیدریه است کاروانسرایی قرار دارد به نام کاروانسرای طبسی که آن را حاج محمد ابراهیم طبسی از تجار معروف عصر قاجار در ملک شخصی خود ساخت. این بنا در زمره بناهای دو ایوانی است که شامل فضای ورودی، هشتی، تعدادی حجره مشرف به میان سرای بنا، انبار و اصطبل است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بیرجند به مشهد- کاروانسرای طبسی

خانه امینی

خانه امینی بنایی است دارای تزئینات آجرکاری، کاشیکاری و گچ بری های زیبایی است که هنوز با گذشت سالیان متمادی پابرجا مانده است. در سال 1388 خانه امینی توسط سازمان میراث فرهنگی تملک و بعد از آن مرمت شد که در حال حاضر اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در آن مستقر است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بیرجند به مشهد- خانه امینی

باغ ملی

در انتهای خیابان مطهری تربت حیدریه باغی قرار گرفته به نام باغ ملی که دارای قدمت صد ساله است. این باغ دارای درختان سر به فلک کشیده است و با گل و گیاه های زینتی بر بالای شهر تربت حیدریه خود نمایی میکند. این باغ با داشتن آبنماهای زیبا، نور پردازی و دیواره های سنگی جز زیباترین پارک های ملی کشور است که مسافران زیادی را به سمت خود جذب میکند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بیرجند به مشهد- باغملی

بلیط اتوبوس برگشت از مشهد به بیرجند

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس مشهد به بیرجند می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های مشهد  به بیرجند


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس مشهد به بیرجند و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.