با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بوشهر به شیراز 296 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4:30 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بوشهر به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر بوشهر به شیراز با اتوبوس

هنگام سفر از بوشهر به سمت شیراز شما ازمسیرهای بین راهی کنار تخته و برازجان میگذرید. در مسیر بوشهر به شیراز جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

برازجان

برازجان یکی از شهرهای استان بوشهر است و از نظر جمعیت دومین شهر بزرگ آن است. در اطراف برازجان مناظر زیبایی از نخلستان ها وجود دارد. مردم این منطقه به گویش لری جنوبی صحبت میکنند. هرساله مسافران زیادی از این منطقه دیدن میکنند.

چشمه آبگرم دالکی

چشمه آبگرم دالکی در 18 کیلومتری شهر برازجان به سمت کازرون قرار دارد. آب چشمه از نقاط مختلف زمین و از شکاف سنگ هایی که از مارن و گچ تشکیل شده اند خارج می شود. آب گرم دالکی در کنار جاده قرار گرفته است و خواص درمانی زیادی دارد. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز- دالکی برازجان

کاخ سیاه بردک

یکی از آثار دوره هخامنشیان کاخ بردک سیاه است که در 12 کیلومتری شهر برازجان در میان نخلستان های روستای درودگاه در محل تلاقی دو رودخانه شاپور و دالکی قرار دارد. این کاخ در حاشیه رودخانه دالکی قرار دارد. قطعات طلای کاخ بردک سیاه در یکی از بانک های بوشهر نگهداری میشود. تالار مرکزی این کاخ شبیه کاخ آپادانا و دارای 36 ستون است. کاخ سیاه بردک یکی از بناهای مهم تاریخی استان بوشهر و شهرستان برازجان است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز- بردک سیاه برازجان

غار گوریک

در 13 کیلومتری شرق برازجان استان بوشهر در دامنه رشته کوه زاگرس و یک کیلومتری شاهزاده ابراهیم در روستای نی نیزک قرار گرفته است. این غار از خاک و آهک در حدود 110 متر ساخته شده و در بعضی نقاط این غار از سنگ های لایه ای با شکل های مختلف و رنگ های خاکستری و قرمز تشکیل شده است. تعداد زیادی خفاش در انتهای غار زندگی میکنن.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز- غار گوریک برازجان

بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به بوشهر

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به بوشهر می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز  به بوشهر


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بوشهر به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.