رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

يکی از شهرهای توريستی و گردشگری کشور، شهر کاشان واقع در استان اصفهان می باشد که می توانید بلیط کاشان را به صورت مستقیم و یا بین راهی از پایانه ها خرید کنید.

کاشان افزون بر فرش های مشهور و زبانزد جهانيان، ابريشم و کاشی معروفی هم دارد. اين شهر بزرگ و زيبا در جاده کاشان – قم و در حاشيه غربی کوير قرار گرفته است. اين شهر از دير باز به خاطر منسوجات چرمی، سراميک، ظروف مسی، گلاب و باغ های پرگل قمصر زبانزد بوده است. اين شهر با سابقه 7000 ساله اش از مهمترين مراکز باستان شناسی محسوب می شود.

مسجد جامع کاشان
مسجد آقابزرگ کاشان
آتشکده نياسر کاشان
غار نياسر
غار تالار يا غار رئيس
آبشار نياسر کاشان
باغ تالار نياسر کاشان
شهر زيرزميني نوش آباد
شهر زيرزمينی اويی
روستای ابيانه
کاروانسرای مرنجاب
کوير مرنجاب
درياچه نمک آران و بيدگل
برزک کاشان
آرامگاه سهراب سپهری
قمصر کاشان
خانه بروجردی ها کاشان
خانه عامری ها کاشان
خانه طباطبائی ها کاشان
حمام سلطان امير احمد
خانه عباسيان کاشان
بازار سنتی کاشان
تپه سيلک کاشان
باغ فين و حمام فين کاشان

از صنايع دستی کاشان میتوان به کاشي کاری، سفال‌گری، اصول اربعه معماری و گنبدسازی (گوشه سازی، رسم بندی، مقرنس و گره سازی)، گچ بری، آجرکاری، گره چينی، قالي بافی، نقشه کشی قالی، شعربافی، زری بافی، زيلوبافی، گيوه بافی، رفوگری، رنگرزی، نمد مالی، مسگری، مشبک کاری و منبت کاری نام برد.

صنایع دستی

جوجويی تاس کباب کاشان
چلو ديزی کاشان
يتيمچه
خورش نخود آله
آبگوشت لوبيا سفيد کاشان
گوشت و لوبيا

گلاب و عرقيات گياهي ، ظروف سفالي ، باقلوا و حلوا ارده کاشان ، انار کاشان (فصل پاييز) ، قالي‌ ، زيلو و گليم ، گيوه همگي جزء سوغاتي هاي کاشان باستاني هستند.

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از کاشان

ترمینالهای کاشان (پایانه های کاشان)

ترمینال های مسافربری

ترمینال کاشان تنها ترمینال مسافربری کاشان است. روزانه اتوبوسهای بسیاری از ترمینال کاشان حرکت کرده و حجم کثیری از مسافران را در سطح کشور جابجا میکنند.

خرید بلیط اتوبوس از کاشان

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از کاشان

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا کاشان به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس کاشان

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا کاشان را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط کاشان قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس کاشان استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس کاشان

امکان رزرو بلیط اینترنتی کاشان در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی کاشان شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکتهای مسافربری واقع در کاشان

رویال سفر کاشان

خرید بلیط اتوبوس

ترابر بی تا کاشان

خرید بلیط اتوبوس

جوان سیر ایثار شعبه کاشان

خرید بلیط اتوبوس

ایران پیما کاشان

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در کاشان از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در کاشان تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.