با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به مشهد 1100 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به مشهد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به مشهد با اتوبوس

هنگام سفر از اصفهان به سمت مشهد شما ازمسیر بین راهی نیشابور، شاهرود و سبزوار میگذرید. در مسیر اصفهان به مشهد جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

  • جنگل ابر

شاهرود یکی از زیباترین شهرهای سمنانه که پر از جاذبه های دیدنی مانند کویر، کوهستان، آبشار، رودخانه و چشمه است. علاوه بر دیدنی های تاریخی بناهای مذهبی زیادی را در خود جای داده است.جنگل ابر یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. این جنگل از قدیمی ترین جنگل های ایران است که در بیشتر اوقات از اقیانوسی از ابر پر شده است و علت نامگذاری به این نام همین است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- جنگل ابر

  • خانه یغمایی ها

این خانه تنها خانه ای است که در شاهرود باد گیر ندارد و دارای محوطه سنتی زیبایی است. حیاط این خانه پر از درخت آلبالو است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- خانه یغمایی ها

  • روستای مجن

روستای مجن دارای معماری پلکانی است و به دلیل شباهت به ماسوله لقب ماسوله کویر ایران را به آن دادند. این روستا دارای آبشار با صفا و زیبایی است که چشم انداز فوق العاده ای دارد و در 35 کیلومتری شمال غرب شاهرود قرار دارد. چشمه هفت رنگ مجن یکی از چشمه های نادر و بی نظیر ایران است که در 25 کیلومتری شمال شاهرود قرار گرفته است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- روستای مجن

  • پارک ملی خارتوران

پارک ملی خارتوران به آفریقای ایران مشهور است که لقب دومین مجموعه حفاظت شده وسیع ایران را دارد. پوشش گیاهی این منطقه خاص است و مملو از جانوران نادر و اکوسیستم متنوعی است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- پارک ملی خارتوران

بلیط اتوبوس برگشت از مشهد به اصفهان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس مشهد به اصفهان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های مشهد به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس مشهد به اصفهان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.