با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به کرمانشاه 627 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به کرمانشاه با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به کرمانشاه​ با اتوبوس

هنگام سفر از اصفهان به سمت کرمانشاه شما ازمسیر بین راهی ایلام، بروجرد و نهاوند میگذرید. در مسیر اصفهان به کرمانشاه جاذبه های دیدنی زیادی وجود داره از جمله:

  • قلعه والی ایلام

هنگام سفر از اصفهان به کرمانشاه شما از ایلام میگذرید. ایلام شهری در مرکز استان ایلام است که در غرب ایران قرار دارد. این شهر در دوره قاجار به پشتکوه معروف بوده است. از شاخص ترین آثار تاریخی این شهر قلعه والی است که از زمان حکومت قاجار بر جای مانده است. این قلعه با ابعادی در حدود 1500 متر مربع است. حیاط آن 700 متر مربع است. این قلعه از آجر و سنگ درست شده است. برای بازدید از قلعه والی باید به سمت شرق شهر ایلام و خیابان پاسداران بروید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه- قلعه والی

  • نهاوند

نهاوند شهری در غرب ایران است و در جنوب غربی استان همدان قرار گرفته است. نهاوند جز تاریخی ترین و با تمدن ترین شهرهای ایران است. در شهر نهاوند بناهای تاریخی بسیاری وجود دارد که میتوانید از آنها دیدن کنید. از جمله آنها پل زرامین سفلی، حمام حاج آقا تراب، تپه و دهکده باستانی گیان، خانه قدوسی و جاذبه های تاریخی مانند سراب گیان، سراب گاماسیاب، سراب ملوسان، سراب فارسیان است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه- نهاوند

  • بروجرد

دومین شهر پر جمعیت استان لرستان است که در شمال دشتی حاصلخیز به نام سیلاخور قرار گرفته است. در هنگام گذر از بروجرد پیشنهاد میکنیم از دیدنی های این شهر مانند تپه قرق، مسجد جامع بروجرد، خانه‌ تاریخی کمال‌الدین طباطبایی، پل قلعه حاتم بروجرد، گلدشت بروجرد، روستای کرکی خان، خانه مصری بروجرد دیدن کنید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه- بروجرد


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به کرمانشاه و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.