با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تبریز به تهران 627 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تبریز به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تبریز به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر تبریز به تهران​ با اتوبوس

هنگام سفر از تبریز به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی ساری میگذرید. در مسیرتبریز به تهران جاذبه های دیدنی زیادی وجود داره از جمله:

  • ارسباران

از تماشایی ترین طبیعت های کشورمان در استان آذربایجان شرقی منطقه ی جنگلی ارسباران است. این منطقه از جمله جاهای دیدنی است که در فهرست یونسکو در سال 2018 قرار گرفته است. این جنگل در کل وسعتی در حدود 80 هزار متر دارد که در کناره رود ارس قرار دارد. گونه های گیاهی و جانوری بسیاری در این منطقه قراردارد. هر ساله گردشگران بسیاری از این منطقه زیبا دیدن میکنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- ارسباران

  • تفرجگاه ائل گلی

منطقه زیبایی در جنوب شرق تبریز است که در دوره آق قویونلوها ساخته شده است و تفرجگاه ائل گلی یا ائل باغی نامیده میشود. این گردشگاه دارای استخر عمیقی است که در ابتدا بزرگترین منبع ذخیره آّب برای آبیاری باغ های اطراف بوده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- تفرجگاه ائل گلی

  • کندوان

روستای کندوان یکی از اصلی ترین مکان های دیدنی تبریز است. این مکان بدلیل داشتن معماری خاص و جریان داشتن زندگی اهالی آن در بافت قدیمی اش تبدیل به یک استثنا شده است. یکی از مهمترین محصولات روستای کندوان عسل است و چیزی که این روستا را زبان زد کرده است وجود همین خانه های کندو مانند است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- کندوان

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به تبریز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به تبریز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به تبریز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.