با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به تهران 437 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به تهران​ با اتوبوس

هنگام سفر از اصفهان به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی قم و کاشان میگذرید. در مسیر اصفهان به تهران جاذبه های دیدنی زیادی وجود داره از جمله:

  • شهر کاشان

کاشان در مسیر اصفهان تهران قرار دارد و یکی از شهرهایی است که همیشه مسافران زیادی از آن دیدن میکنند. جاذبه های دیدنی بسیاری در شهر کاشان وجود دارد مانند باغ فین، حمام فین و مسجد و مدرسه آقا بزرگ کاشان، موزه کاج، خانه بروجردی ها، موزه امیر کبیر و ... که شما را به حیرت می اندازد که چقدر آثار کهن در این شهر نهفته است. بهترین زمان برای رفتن به کاشان اردیبهشت ماه است تا علاوه بر دیدن از شهر، به مراکز گلاب گیری هم بروید و از بوی گل محمدی مست شوید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به تهران- کاشان

  • روستای تاریخی ابیانه

روستای تاریخی ابیانه در 40 کیلومتری شمال غربی نطنز و در دامنه کوه کرکس در میان دره ای با صفا قرار دارد.
معماری این روستای تاریخی به گونه ای است که دارای خانه های سرخ است که با خشت، گل، آجر و تیر چوبی ساخته شده است و در طول سال گردشگران داخلی و خارجی بسیاری از این روستا دیدن میکنند. لباس های سنتی و جذاب زنان و مردان این روستا که مانند لباس های بختیاری است و متعلق به دوره صفویه است نیز یکی دیگر از جاذبه های این روستاست.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به تهران- روستای ابیانه

  • مسجد جامع نطنز (بقعه شیخ عبدالصمد اصفهانی)

مسجد جامع نطنز نمایانگر تاریخ و معماری کهن دوره اسلامی ایلخانی است که در دل شهر تاریخی نطنز واقع شده است. این مسجد با نام بقعه شیخ عبدالصمد اصفهانی نیز شناخته میشود. این مسجد شامل سر در خوانقاه، شبستان هشت ضلعی گنبد دار و مناره بلندی به درازای سطح بام است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به تهران-  مسجد جامع نطنز

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به اصفهان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به اصفهان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.