کاشان شهری است در 240 کیلومتری تهران، در استان اصفهان. این شهر در میان کوههای کرکس و در کویر مرکزی ایران قرار گرفته و آب و هوایی گرم و بیابانی و خشک داره. شهر کاشان دارای زیبایی های بسیاری است که هر ساله مسافران بسیاری به این شهر سفر میکنن و از آثار تاریخی آن دیدن میکنن. کاشان دارای آثار تاریخی بسیاری از جمله حمام فین کاشان، مسجد میدان میر عماد، کاروانسرای میر پنج، زغالی ها، غفار پور، رباط، بروجردی ها، نراقی ها، تیمچه معروف امین الدوله، تیمچه بخشی، تیمچه سید آقا، تیمچه صباغ، آب انبار بالا بازار، آب انبار درب زنجیر، حسینیه سوراخ ریسمان، مسجد کفش دوزها، مسجد بالا بازار، مسجد طمقاچی ها، خانه عامری ها، مسجد آقا بزرگ، خانه بروجردی ها، خانه طباطبایی ها و ... است که برای بازدید کنندگان جذاب و دیدنیه.

شما میتونین بلیط اتوبوس کاشان رو در سایت پایانه ها بخرین.

گلاب گیری کاشان

علاوه بر این ها در اواسط اردیبهشت ماه در این شهر مراسم گلاب گیری انجام میشه که باعث شده گردشگران از اقصی نقاط کشور و دنیا در این ماه به این شهر بیان و  گلاب گیری رو تماشا کنن. جشنواره گلاب گیری کاشان همه ساله از 15 اردیبهشت ماه شروع میشه و تا 25 اردیبهشت ادامه داره.  دو شهر قمصر و نیاسر از مهمانانی که برای حضور در مراسم گلاب گیری به این شهر ها سفر میکنن پذیرایی میکنن. این دو شهر پر از باغ های گل محمدی هستن که عطر خوشی به فضا میدن. جشنواره گل و گلاب قمصر از بیشترین شهرت در میان سایر جشنواره های گل و گلاب برخورداره. بیش از یک میلیون نفر گردشگر سالانه از این مراسم دیدن میکنن. از گل های سرخی که در این مناطق کاشته شده گلاب تهیه میشه و سالانه در حدود پانزده هزار تن گلاب سنگین در کارگاه های گلابگیری کاشان تولید میشه. 

اصفهان از جمله شهرهاییه که به خاطر نزدیکی به کاشان در این ایام سرویس های اتوبوسی بسیاری رو به صورت رفت وبرگشت روانه کاشان میکنه. شما میتونین بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان و  بلیط اتوبوس کاشان به اصفهان رو در سایت پایانه ها خرید کنین. 

گلاب گیری کاشان

سامانه پایانه ها به تازگی امکان جدیدی رو در سایت خودش اضافه کرده که شما میتونین سرویس دربستی رزرو کنین. اگه قصد سفر به کاشان رو دارین میتونین اتوبوس دربستی در سایت پایانه ها بگیرین و با دوستان و فامیلتون از این مراسم زیبا دیدن کنین.