یزد به شهر بادگیر ها و مساجد معروف است. شهر تاریخی یزد یکی از بهترین شهرهای خشتی جهانه که همیشه به عنوان صاحب یکی از درخشان ترین میراث های فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی ایران مطرح بوده. یزد از معروف ترین شهر های کویری ایرانه که به چندین دلیل مشهوره. بسیاری از ایرانی ها و خارجی ها برای بازدید از معماری بومی مناطق کویری به یزد سفر میکنن. گردشگران یزد را به شهر بادگیر ها، ترمه، ابریشم بافی، باقلوا و قطاب می شناسن. سفر به یزد شما رو با زندگی در شهر های کویری آشنا میکنه. احتمالا از سیستم آبرسانی زیر زمینی یا همون کاریز یا قنات که ایرانیان در اون شهرت دارن شنیدین. مخازن آب، یخچال ها، بادگیرها و کبوتر خانه ها یزد رو به عنوان یک شهر منحصر به فرد برای گردشگران تبدیل کرده.

مسافران زیادی به شهر یزد سفر میکنن تا دیدنی های زیبای این شهر را ببینن. اگه زمان کمی برای سفر به یزد دارین مقاله سفر دو روزه به یزد در پایانه ها رو حتما بخونین. مردم یزد اهل سفر هستن و در ایام مختلف سال به شهرهای مختلف سفر میکنن در این مقاله به معرفی چند مقصد مورد علاقه یزدی ها می پردازیم.

سفر از یزد به تهران

تهران از جمله شهرهایی هست که سفر بهش در ایام نوروز خیلی لذت بخشه چون هم خلوت تره و هم آلودگی هوای همیشگی رو نداره. در ایام نوروز اگه به تهران سفر کنین میتونین سر صبر تمامی دیدنی های تهران رو که زیادم هست ببینین و بدون اینکه زمان زیادی رو در ترافیک باشین به مقصد برسین. شما میتونین نگاهی به دیدنی های تهران بندازین و یا حتی سفر دو روزه به تهران داشته باشین.

بلیط اتوبوس یزد به تهران را در سایت پایانه ها خرید کنید.

بلیط یزد به تهران

سفر از یزد به کرج

علاوه بر تهران میتونین از یزد به کرج هم سری بزنین و این شهر رو هم ببینین.

شما میتونین بلیط اتوبوس یزد به کرج را در سایت پایانه ها با تخفیف بخرین.

بلیط یزد به کرج

سفر از یزد به شیراز

شیراز از جمله شهرهایی هست که به خاطر زیبایی های تاریخی و دیدنی بسیاری که داره پذیرای مسافران زیادی است. اگه سفر به شهرهای شلوغ و پر از مسافر رو ترجیح میدین میتونین به شیراز سفر کنین. میتونین یه سفر دو روزه به شیراز داشته باشین.

بلیط اتوبوس یزد به شیراز رو میتونین در پایانه ها جستجو کنین.

بلیط یزد به شیراز

سفر از یزد به تبریز

تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 از جمله مقصد هایی است که به یزدی ها توصیه میشه از اون دیدن کنن. اگه به تبریز خواستین سفر کنین حتما لباس گرم همراه داشته باشین چون بر خلاف شهر یزد تبریز شهر سردیه و ممکنه بارندگی هم داشته باشه.

بلیط اتوبوس یزد به تبریز رو میتونین در سایت پایانه ها خرید کنین.

بلیط اتوبوس یزد به تبریز