بلیط اتوبوس در سایت پایانه ها به صورت آنلاین به فروش میرسه. مسافرانی که قصد سفر از بندر عباس به شیراز رو دارن میتونن بلیط اتوبوس بندر عباس به شیراز  رو در سایت پایانه ها خرید کنن.

بزرگترین بندر جنوبی ایران بندرعباسه. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمونای زیادی از سرتاسر ایران و جهانه. در برهه ای از تاریخ، هندی ها تجار و بازرگانان معتبری بودن و در قسمت های جنوبی کشور ما رفت و آمد میکردن. به دنبال سکونت اقوام بیگانه در کشورمون و انجام آداب و رسوم خود در میان فرهنگ منطقه، جایی رو به خود اختصاص دادن که میشه از معبد هندوها به عنوان نمونه ای از آن اشاره کرد که از محل هدایای همین تاجر ها بنا شده.

بلیط بندرعباس به شیراز

معبد هندوها

این معبد به دلیل حضور مستقیم هندی ها کاملا متاثر از معماری هندی است که اساس آن عبارت است از اتاقی چهار گوشه میانی که روی آن گنبدی قرار گرفته و مقرنس هایی از اطراف این گنبد هستن، سبک معماری این گنبد را  نه تنها از سایر گنبدهای خلیج فارس بلکه از کلیه گنبدهای سراسر ایران متمایز میکنه. این معبد که برای انجام مناسک هندوهای مقیم ایران ساخته شده نقطه ای برای ارتباط فرهنگی ایران و هند است، که برای گردشگران گوناگون از سراسر جهان جالب توجهه.

بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

این تنها یکی از دیدنی های بندر عباس بود. بندر عباس به سبب داشتن دیدنی های بسیار زیاد همواره مورد توجه مسافران زیادی قرار میگیره. به همین دلیل اغلب ساکنان این منطقه ترجیح میدن در ایام شلوغی به سفر برن و در شهر نمونن. یکی از مقصد هایی که بندر عباسی ها به آن علاقه دارن و در طی سال چندین بار به اون سفر میکنن شهر شیرازه. میگن بهار، بهترین وقته سفر به شیرازه. با شروع سال نو گلهای رز و محمدی و نرگس و بابونه جشنواره گلها رو در شهر راه میندازن.

فاصله بندر عباس تا شیراز حدودا پانصد و هشتاد کیلومتره (580km) که با سفر جاده ای این مسیر تقریبا شش ساعت و سی و پنج دقیقه طول میکشه.  اگه خواستین از بندرعباس به شیراز سفر کنین ما سفر جاده ای رو بهتون پیشنهاد میکنیم تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه بتونین از مناظر زیبایی که در طول مسیر میبینین دیدن کنین.

پیشنهاد پایانه ها به شما سفر با اتوبوس های VIP است. شما میتونین از قبل بلیط اتوبوس بندر عباس به شیراز رو در سایت پایانه ها رزرو و خرید کنین و بدون استرس و نگرانی به شیراز سفر کنین.

بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

بلیط اتوبوس  بندر عباس به شیراز در سایت پایانه ها در کلیه ساعات شبانه روز در دسترس است و تنها با چند کلیک میتونین بلیط اتوبوس مورد نظر خودتون رو خرید کنین. در مسیر بندر عباس به شیراز مناظر دیدنی بسیاری وجود داره پس اگه در فصل بهار از سمت بندر عباس به شیراز با اتوبوس سفر کردین، طبیعت زیبای مسیر رو از دست ندین.