برای رفتن به این موزه بی نظیر با قیمت باور نکردنی 5 هزار تومان تنها سه ماه فرصت دارید. پس فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریعتر از قسمت جست و جوی سایت پایانه ها، بلیط اتوبوس خود به مقصد تهران را از سراسر کشور با تخفیف ویژه تهیه فرمایید. همچنین می توانید براحتی بلیط برگشت از تهران را نیز، از سامانه پایانه ها تهیه نمایید. برای خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان و یا به سایر شهرها می توانید روی این لینک (رویال سفر تهران) کلیک کنید.

موزه ملی ایران با قدمتی بیش از 80 سال، نه تنها بزرگترین موزه باستان شناسی و تاریخ ایران است بلکه از نظر حجم، تنوع و کیفیت آثار جزء یکی از چند موزه بزرگ جهان نیز محسوب می شود.

مدت این نمایشگاه از تاریخ 14 اسفند، به مدت سه ماه خواهد بود و در آن از جمله مشهورترین آثار، مانند تابلوهایی از نقاشان برجسته ای همچون رامبراند، مجسمه‌ ی ابوالهول و آثاری از ایران باستان به نمایش در می‌آید. در شش سالن این موزه، آثار منتخب موزه لوور در بخش‌هایی با عنوان های "موزه زنده" و "رویای جهانی شدن" ، "شامپولیون و گشایش موزه آثار مصر"، "آثار آشور و کشف دوباره تمدنهای شرقی"، "کشف دوباره هنرهای قرون وسطی و تمدن‌های اسلامی" و "تابلوهای عباس کیارستمی" به نمایش در می‌آید.

بازدید از موزه لوور با 5 هزار تومان