انتخاب پایانه ها به عنوان برترین وب سایت رزرواسیون بلیط

باعث افتخار ماست که اعلام نماییم سایت پایانه ها در سیزدهمین دوره از جشنواره وب و موبایل (سال 1399) در گروه رزرواسیون بلیط هتل و هواپیما به عنوان کاندید برگزیده شده است. پیش از این نیز با همراهی تمامی حامیان پایانه ها و کاربران همیشه همراه، وب سایت پایانه ها در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران (سال 1396) سایت منتخب مردمی در گروه هتلداری و رزرواسیون بلیط شد و پایانه ها از میان حدود 400 وبسایت دیگر رتبه اول در این زمینه را به دست آورد.
این موفقیت ها را مدیون شما کاربران سایت پایانه ها هستیم که با رای و  انتخاب پایانه ها بعنوان برترین وب سایت رزرواسیون بلیط اتوبوس از ما حمایت کردید.
لازم به توضیح است سالانه جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب سایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی برگزار می‌شود. این جشنواره از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد. از اینکه در این جشنواره به ما اعتماد داشته اید و ما را حمایت کرده اید کمال تشکر را داریم و از اعتماد شما سپاسگزاریم.

کسب تندیس افتخار سایت منتخب مردمی توسط سایت پایانه ها درگروه هتلداری و رزرواسیون بلیط (سال 1396)
کسب تندیس افتخار کاندید به انتخاب داوری توسط سایت پایانه ها در گروه رزرواسیون بلیط هتل و هواپیما (سال 1399)

برای دیدن این موفقیت در وب سایت رسمی جشنواره وب ایران، میتوانید بر روی عکس گواهی دیجیتال کلیک کنید.