از این پس مسافران عزیزی که قصد خرید از شرکت رویال سفر را دارید میتوانید بلیط اتوبوس خود را از کلیه نمایندگی های شرکت مسافربری رویال سفر در سطح کشور در سایت پایانه ها بخرید.

شرکت رویال سفر ایرانیان با قدم در مسیر دشوار بهبود و تحول صنعت حمل و نقل مسافر بر آن شد با بکارگیری مدرن ترین اتوبوس و مهمانداران آموزش دیده خدمات مطلوب را به هموطنان عزیز ارائه نماید تا سهمی هر چند کوچک در ایجاد این تحول و بهبود داشته باشد و با تجهیز اتوبوس های تحت پوشش به صندلی های بسیار راحت و ابداع اتوبوس وی آی پی( ویژه 24 نفره ) برای اولین بار در ایران آغاز کننده تحولی عظیم در این صنعت شد که هدف آن صرفا آسودگی، آرامش و آسایش مسافرین عزیز است.  

این شرکت روزانه تعداد بسیاری سرویس به نقاط مختلف روانه میکند. پرسنل این شرکت از کار آزموده ترین افراد انتخاب میشوند و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات احتمالی مسافران میباشند. شرکت رویال سفر ایرانیان با هدف خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان مطلوب ترین سرویس و خدمات را ارائه میدهد.  در حال حاضر رویال سفر مجهز به بهترین و به روز ترین اتوبوس های روز دنیا از جمله اتوبوس وی آی پی VIP ( ویژه 25 نفره) از نوع اسکانیا scania بهبود یافته , اتوبوسهای مان MAN  است.

اگر قصد سفر اتوبوسی به خارج از مرز های ایران را دارید میتوانید بلیط خود را از شرکت رویال سفر بخرید. رویال سفر از جمله شرکت هایی است که به کشورهای مرزی سرویس دهی میکند.

شما مسافران عزیز میتوانید بلیط اتوبوس خود را، با مراجعه به سایت پایانه ها از شرکت رویال سفر را به صورت اینترنتی خرید کنید.

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر چالوس خرید بلیط اتوبوس رویال سفر تبریز خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بندرانزلی
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بندرعباس پایانه شهرداری خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان خمینی شهر خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بابل
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر گرگان خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ارومیه خرید بلیط اتوبوس رویال سفر رشت
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر شاهین شهر خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بابلسر خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بروجرد
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر قائمشهر خرید بلیط اتوبوس رویال سفر لاهیجان خرید بلیط اتوبوس رویال سفر تهران ترمینال بیهقی
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان اهواز خرید بلیط اتوبوس رویال سفر کرج خرید بلیط اتوبوس رویال سفر تبریز
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ساری خرید بلیط اتوبوس رویال سفر تهران ترمینال آزادی خرید بلیط اتوبوس رویال سفر شیراز ترمینال کاراندیش
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان ماهشهر خرید بلیط اتوبوس رویال سفر کاشان خرید بلیط اتوبوس رویال سفر کرمان پایانه آدینه
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر اصفهان پایانه کاوه خرید بلیط اتوبوس رویال سفر نجف آباد خرید بلیط اتوبوس رویال سفر اراک

هدف شرکت رویال سفر ایرانیان، آسودگی، آرامش و آسایش مسافرین عزیز است.