هدف پایانه ها ارائه خدمات خرید بلیط اتوبوس به مسافران عزیز میباشد. برای رفاه حال شما عزیزان تاکنون افتخار همکاری با بسیاری از شرکت های مسافربری در شهر های مختلف را داشته ایم. از جمله شرکت هایی که افتخار همکاری با آنان را داشته ایم شرکت های مجموعه جوان سیر ایثار میباشد. اکنون مفتخریم اعلام کنیم که شرکت های جوان سیر کرمانشاه و کرج نیز به مجموعه پایانه ها اضافه شدند و از این پس میتوانید بلیط اتوبوس خود به مقصد کرمانشاه و کرج را به صورت رفت و برگشت از شرکت جوان سیر کرمانشاه و شرکت جوان سیر کرج خرید کنید.

پایانه ها بیشتر مبادی ایران عزیز را پوشش میدهد و میتوانید بلیط اتوبوس خود را به صورت آنلاین از این سامانه خرید کنید. علاوه بر این پایانه ها تخفیف های متنوعی را برای شما عرضه میکند تا بتوانید بلیط اتوبوس خود را با کمترین قیمت خرید کنید.
از آنجایی که آسایش و راحتی شما مسافران عزیز همواره دغدغه خانواده پایانه ها بوده است. به همین منظور از این پس امکانی فراهم آورده ایم تا بتوانید به راحتی بلیط خود از مبدا کرج به کرمانشاه  را به صورت اینترنتی و با 30 % تخفیف ویژه   از شرکت جوان سیر ایثار خرید کنید. هم چنین شما میتوانید بلیط اتوبوس برگشت از مسیر کرمانشاه به کرج را با تخفیف ویژه 30 % خرید کنید.


خرید بلیط کرمانشاه به کرج


 

خرید بلیط کرج


خرید بلیط کرج به کرمانشاه


 

خرید بلیط کرمانشاه