رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

باعث افتخار ماست که به مسافران عزیزمان اعلام داریم ازین به بعد میتوانند بلیط اتوبوس خود را از مبدا بافق را در سایت پایانه ها خرید کنند.

شهرستان بافق از شهرستان های استان یزد است و در مرکز ایران قرار دارد. شهر بافق مرکز شهرستان بافق است و جمعیت آن در حدود 60هزار نفر است. 
بافق از سمت شرق با شهرستان بهاباد، از جنوب با کرمان همسایه است. کویر درانجیر که بزرگ ترین شوره زار استان یزد است بر اثر شوراب های رودخانه شور ایجاد شده است و در شمال غربی بافق قرار دارد. مناطق شرقی این شهر به جهت وجود رشته کوه ها دارای آب و هوایی ملایم تر و بخش غربی بافق دارای آب و هوایی بیابانی و گرم و خشک است. رودخانه شور مهم ترین رودخانه بافق است که از ماهان کرمان شروع می شود و در کویر در انجیر خاتمه می یابد. آب بافق کمی شور است و از چشمه ها و قنات ها تهیه می شود.

قاضی میر جعفر
آب انبار
قلعه باقرآباد
خانه وحشی بافقی 
قاضی میرجعفر
پارک آهنشهر
پارک آبشار
قلعه باقرآباد
روستاهای قطرم
شادکام
شمال آباد
آب مرغون 

حصیرهای زیرانداز
انوع بادبزن
کشک و گوشت دان
کلاه حصیری
 

صنایع دستی

آش توکی
پولو توکی 
اشکنه 
کالا جوش 

غذاهای سنتی

باقلوا
پشمک
قطاب
 

سوغات

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از بافق

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از بافق

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا بافق به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس بافق

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا بافق را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط بافق قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس بافق استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس بافق

امکان رزرو بلیط اینترنتی بافق در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی بافق شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری بافق

عامر بافق نماینده کیان سفر

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در بافق از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در بافق تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.