مسافرت کردن با کسی که می شناسین یک روش آسون برای تست دوستیتونه. تا حالا پیش اومده که با کسی دوست بشین و فکر کنین که بهترین دوستتونه؟! پس برای اینکه مطمئن بشین باهاش به سفر برین به قول معروف اگه میخوای کسی رو بشناسی باهاش به سفر برو!
در طول سفر مسائلی که پیش میاد باعث میشه که بتونین عکس العملای مختلف دوستتون رو ببینین و اون روی سکه رو بهتون نشون میدن. بعد از یه مسافرت چند روزه میتونین در مورد ادامه دادن دوستی و صمیمیتتون تصمیم بگیرین. ولی اینو یادتون باشه سفر با دوستان یکی از بهترین و خاطر انگیز ترین سفر هاس. فرقی نمیکنه که یه سفر طولانی باشه یا کوتاه ولی در کل مسافرت با دوستان خصوصا دوستان صمیمی خیلی خوش میگذره.

سفر با دوستان


بلیط اتوبوس VIP با بهترین تخفیف فقط در سایت پایانه ها


معایب  و مزایای سفر با دوست

یه حسن مهم سفر با دوستان اینه که با رفتار و خلق و خو و سلیقه همدیگه آشنا هستین و میدونین مثلا چه غذایی تو سفر بخورین، کجا برین، چه ساعتی برین و چطوری بیشتر بهتون خوش میگذره و اینطوری آرامش بیشتری در طول سفر دارین.
تو طول سفر ممکنه دوست داشته باشین یه شب رو تو چادر بگذرونین یا مثلا به کوهستان یا جنگل برین، این دوستاتون هستن که تو این شرایط پایه شما هستن.
وقتی با دوستاتون به مسافرت میرین همش در حال خنده و شوخی و جک تعریف کردن و شنیدن هستین و اینقدر زمان براتون سریع میگذره که نمی فهمید کی باید برگردین. 
کارای هیجان انگیزی که دوست دارین تو سفر انجام بدین رو فقط در کنار دوستانتون میشه انجام داد تا اونا تشویقتون کنن و نخوان با نصیحت از اینکار منعتون کنن و اینو مطمئن باشین هر چقدر هم با دوستتون صمیمی باشین بعد از برگشتن از یه سفر خوب و خاطره انگیز، وقتی از سفر برمیگردین، صمیمی تر از قبل شدین.

سفر با دوستان

ولی سفر با دوستان معایبی هم داره  که هر چند زیاد نیس ولی باید اونا رو در نظر داشته باشین.
وقتی با دوستاتون به سفر میرین همیشه تو گروه خودتون هستین و امکان برقراری ارتباط با اطرافیانتون نیست، در نتیجه در سفر دوستان کمتری پیدا میکنین در صورتیکه اگه تنهایی سفر رفته بودین میتونستین روابط جدیدی پیدا کنین و حتی دوستان صمیمی تازه ای پیدا کنین.
حواستون باشه اگه با دوستاتون سفر میکنین هیچ تصمیمی رو تو گرسنگی و استرس نگیرین چون باعث ایجاد بحث بینتون میشه.
یه مشکل دیگه ای که سفر با دوست داره اینه که مدیریت پول ندارین و همش در حال خرج کردن هستین و ذره ای به کمتر خرج کردن فکر نمیکنین.
اگه خواستین با دوستاتون مسافرت کنید خیلی سفر شلوغی رو انتخاب نکنین و هر دفعه تنها با سه چهار تا از دوستاتون به سفر برین چون وقتی تعداد همراهاتون زیاد بشه ممکنه با حرف یکی یه بد خلقی پیش بیاد که دیگه کل مسافرت رو به کامتون تلخ کنه.

سفر به دوستان

با همه معایب و مزایایی که گفتیم بهتون پیشنهاد میکنیم حتما تجربه سفر با دوستاتون رو داشته باشین چون خاطرات خیلی شیرین و لذت بخشی رو براتون رقم میزنه و جز بهترین روزای زندگیتون میشه. اگه تا الان سفری نداشتین همین الان تصمیم خودتون رو بگیرین. میتونین با اتوبوس سفر کنین و در طول راه کلی خوش بگذرونین و یا اتوبوس دربستی کرایه کنین و با کل همکلاسیاتون به یه سفر یکی دو روزه برین. سایت پایانه ها امکان رزرو و اجاره اتوبوس دربستی رو به تازگی برای رفاه شما اضافه کرده کافیه به سایت پایانه ها سر بزنین و بلیط اتوبوس خودتون رو بخرین.