رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

باعث افتخار ماست که بسیاری از شرکت های مسافربری شهرضا عضو خانواده پایانه ها هستند و شما می توانید از شرکت مورد نظر خود بلیط خود را به صورت آنلاین خرید کنید.

شهرضا یکی از شهر های استان اصفهان است که در فاصله 70 کیلومتری غربی آن واقع شده است.  شهرضا دارای آب و هوایی سرد و نسبتا خشک است. در گذشته به این شهر قمشه میگفتند. بخشی از این شهرستان جلگه ای و قسمت دیگر دارای آب و هوای خشک و کوهستانی است. شهرضا در روزگاران قدیم به صورت قریه ای بوده که در 14 فرسنگی اصفهان قرار داشته است و قلعه سمیرم نامیده می شود. شهرضا با مبارکه، فارس، اصفهان، سمیرم و چهار محال بختیاری همسایه است.

مسجد جامع شهرضا
امامزاده شاه‌رضا
شاه بابویه شهرضا
ایوان حسینیه سادات شهرضا
مسجد نو در خیابان حکیم فرزانه
مسجد حاج عبدالحمید و تکیه خان
قدمگاه خواجه خضر
امامزاده شاه سید علی‌ اکبر

جاذبه های دیدنی

سرامیک 
 سفال

صنایع دستی

کوفته

 

غذاهای سنتی

ماست 
کشک 
 خامه 
 فرش 
 منداب
گیوه 
 کتیرا 
 انار 
کشمش
روغن حیوانی
 بادام

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از شهرضا

ترمینالهای شهرضا (پایانه های شهرضا)

ترمینال های مسافربری

ترمینال شهرضا برای رفاه حال مسافرانی که به این شهر سفر میکنند احداث شد. اگر قصد سفر با اتوبوس دارید میتوانید بلیط خود را از ترمینال شهرضا خرید کنید.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از شهرضا

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از شهرضا

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا شهرضا به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس شهرضا

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا شهرضا را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط شهرضا قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس شهرضا استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس شهرضا

امکان رزرو بلیط اینترنتی شهرضا در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی شهرضا شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری شهرضا

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در شهرضا از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در شهرضا تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.