انتخاب صندلی مناسب برای سفر  باعث می شود در طول سفر کمتر اذیت شویم و با آرامش خاطر بیشتری سفر کنیم.
در ادامه شما را برای یافتن صندلی مناسب در سفر راهنمایی خواهیم کرد. بهتر است قبل از هر چیز جای مناسبی برای نشستن انتخاب کنید تا سفر خوب و لذت بخشی داشته باشید و سفر خود را تبدیل به جهنم نکنید.

صندلی امن در اتوبوس

نشستن در صندلی های جلویی اتوبوس

صندلی های جلوی اتوبوس بسیار نا امید کننده هستند چرا که به راحتی میتوانید رانندگی راننده رو حس کنید و در پیچ و خم های جاده وحشت زده خواهید شد. شما صدای بوق را می شنوید و ممکن است برایتان اذیت کننده باشد. اگر درشب سفر کنید و در صندلی جلوی اتوبوس بشینید ممکن است نور چراغ های روبرویی چشم شما را اذیت کند و نگذارد که بخوابید.
با توجه به اینها نشستن در صندلی های جلویی اتوبوس را به شما پیشنهاد نمیکنیم. مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشید مثلا بخواهید به در اتوبوس نزدیک باشید و یا جاده را از روبرو ببینید.

صندلی های امن در اتوبوس

نشستن در صندلی های عقبی اتوبوس

صندلی های عقبی اتوبوس برای نشستن امن تر هستند. در صندلی های عقبی سر و صدا کمتر است و به دلیل دور بودن از درهای ورودی  اتوبوس رفت و آمد کمتری دارد و آرام تر است.
صندلی های عقب بدون مشکل نیز نیستند در صورت بروز حادثه با درهای اتوبوس فاصله زیاد است و این موضوع خطرناک است. ولی درکل نسبت به صندلی های جلوی اتوبوس صندلی های عقب امن تر و گزینه بهتری هستند.

نشستن در صندلی های میانی اتوبوس

در صندلی های وسط اتوبوس از در و صدای بوق فاصله دارید. صندلی های میانی اتوبوس نسبت به صندلی های جلو و عقب اتوبوس در صورت بروز حادثه کمتر دچار خسارت میشوند.
در نهایت به این نتیجه می رسیم که صندلی های میانی اتوبوس بهترین و امن ترین گزینه هستند. اگر دوست دارید نزدیک پنجره باشید و جاده را ببینید میتوانید صندلی را در وسط اتوبوس کنار شیشه انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

از این پس نگران انتخاب صندلی نباشید شما میتوانید با خرید بلیط اتوبوس از سایت پایانه ها علاوه بر خرید بلیط اتوبوس با تخفیف های باور نکردنی و صرفه جویی در وقت و هزینه، صندلی خود را به دلخواه انتخاب کنید و سفری راحت و بدون دغدغه داشته باشید. توجه داشته باشید در ایام شلوغی بهتر است چند روز قبل اقدام به خرید بلیط مورد نظر کنید تا صندلی های مورد نظرتان فروخته نشود.

صندلی امن در اتوبوس

پایانه ها سفر خوب و ایمنی را برای شما آرزو دارد.