تاریخ انتشار :  | 

سلام ، شما مسافر عزیز میتوانید با گذر از 5 مرحله به سادگی و با اطمینان خاطر بلیط اتوبوس خود را به مقصد های مختلف به صورت رفت و برگشت خرید کنید.


مرحله ی اول خرید بلیط اتوبوس

در صفحه ی اول پایانه ها در بخش جستجوی بلیط اتوبوس مبداء ، مقصد و تاریخ حرکت  مورد نظر خود را انتخاب نموده و برروی دکمه ی جستجو بلیط کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط اتوبوس-خرید بلیط اتوبوس- خرید بلیط - پایانه ها


مرحله ی دوم خرید بلیط اتوبوس

پس از جستجو لیست کاملی از تمامی اتوبوس های حرکتی، که مطابق درخواست شماست نمایش داده میشود ، در سمت راست سایت،  شما فیلترهای متنوعی برای محدود کردن جستجو ی خود دارید این فیلتر ها میتوانند برروی ساعت یا شرکت مسافربری خاص و یا حتی ترمینال های خاصی باشند. با انتخاب هر یک از آنها سرویس های نمایشی شما محدودتر میشود. از بین سرویس های نمایش داده شده گذینه مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه خرید بلیط کلیک نمایید.
 


مرحله ی سوم خرید بلیط اتوبوس

در صفحه ای که پیش روی شماست ،  شما در ابتدا باید صندلی های مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای ادامه ی روال خرید،  شماره موبایل و آدرس ایمیل را وارد کرده و بعد از کنترل کامل اطلاعات نمایشی در این صفحه  بر روی دکمه ی ادامه خرید کلیک نمایید .

راهنمای خرید بلیط اتوبوس

مرحله ی  چهارم خرید بلیط اتوبوس

این مرحله جهت تکمیل اطلاعات مسافرین مهیا شده است شما باید  نام و نام خانوادگی و کدملی خود را با انتخاب جنسیت وارد نمایید (لازم به ذکر است برای بانوان دو ردیف صندلی جلو ی اتوبوس مجاز نمی باشد)
اگر تعداد مسافرین بیش از یک نفر باشد میتوانید با توجه به امکانی که برای شما گذاشته شده است (مایل به وارد کردن اطلاعات سایر مسافرین می باشم)اطلاعات تمامی مسافرین را وارد نمایید.
اگر شما عضو سامانه باشید و پس از ورود به سامانه، اقدام به خرید کنید در صورتی که قبل از این خرید از سامانه، خرید دیگری داشته اید برای شما دکمه ای با عنوان مسافرین سابق نمایش داده میشود و شما میتوانید از آن برای درج سریع اطلاعات مسافرینی که قبلا برای آنها بلیط تهیه شده است استفاده نمایید.
در نهایت بعد از کنترل اطلاعات بلیط که در سمت چپ سامانه نمایش داده میشود و قبول قوانین و مقررات سایت میتوانید درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برروی دکمه ی ادامه ی پرداخت کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط اتوبوس فاکتور پرداخت- راهنمای خرید بلیط اتوبوس- خرید بلیط

مرحله ی  پنجم خرید بلیط اتوبوس

در مرحله ی قبل شما به پنل بانک هدایت میشوید  و پس از پرداخت وجه به سامانه ی پایانه ها بازمیگردید ، در این صفحه شما نمایی از بلیط صادر شده را مشاهده مینمایید و میتوانید بلیط خود را چاپ کنید ، لازم به ذکر است حفظ و نگهداری از شناسه ی پایانه ها تنها بر عهده ی شماست، شما میتوانید با داشتن شناسه ی پایانه ها بلیط خود را از بخش استعلام بررسی نموده و یا از بخش ابطال، ابطال نمایید ، اطلاعات بلیط خرید شده پس از خرید به صورت پیامک برای شماره موبایلی که اعلام نمودید ارسال میشود.(اگر در حین تکمیل اطلاعات ایمیل وارد نموده باشید اطلاعات بلیط به ایمیل شما ارسال میشود).

راهنمای خرید بلیط-خرید بلیط اتوبوس- خرید بلیط - پایانه ها


Payaneha.com