هدف از نگارش این مطلب این است که به شما بگوییم چه اطلاعاتی از شما در سامانه پایانه ها ذخیره شده و برای چه منظور استفاده میگردد.

جمع آوری اطلاعات:

اطلاعاتی که شما خودتان مستقیم در پایانه ها وارد می کنید:

بخشی از اطلاعاتی که پایانه ها ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست پشتیبانی و یا موارد مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این قبیل می‌شود.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از اتوبوس ذخیره می‌شود:

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از اتوبوس تولید می‌شود، در زیر شرح داده شده‌اند.

استفاده از سامانه:

در زمانی که شما از سامانه استفاده می نمایید تمامی فعالیت های شما از جمله جست و جوی های شما برای مقصد های مختلف، نتایج نمایش داده شده، مراحل طی شده و ... در سامانه ذخیره میگردد.

تراکنش‌های مالی:

هرگونه تراکنش مالی که توسط شما از طریق درگاههای بانکی جهت شارژ یا خرید انجام می‌گردد، همچنین شماره تراکنش و پیگیری بانکی در سامانه ثبت می‌شود. در این فرایند سامانه پایانه ها هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از سرویس:

ما اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت پایانه ها را ثبت می‌کنیم. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت سامانه استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده:

پایانه ها اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (رایانه ، تلفن همراه، تبلت و غیره)، از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به ip شما و غیره را ذخیره می کند.

استفاده از اطلاعات:

اطلاعاتی که در پایانه ها ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد:
  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات
  • پیگیری و بررسی خرید ها توسط تیم پشتیبانی
  • ارتباط پایانه ها با مسافر جهت اطلاع‌رسانی

برقراری ارتباط بین شرکت مسافربری و مسافر جهت اطلاع رسانی و تسهیل فرآیند سفر

به طور مثال شرکت مسافربری می‌تواند با شماره تلفن همراه مسافر جهت اطلاع رسانی موارد لازم استفاده کند. همچنین اطلاعات سفر و مشخصات فردی مسافر به طور کامل در سیستم نرم افزاری شرکت مسافربری مربوطه ثبت خواهد شد.
پایانه ها همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سامانه و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری به عمل می آورد.
توجه داشته باشید که 1000100000001 شماره‌ای است که پایانه ها از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین ارسال پست الکترونیک (ایمیل)برای کاربران فقط با ایمیل هایی با همین دامنه ارسال خواهد شد.
پایانه ها برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پایانه ها هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.