رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

زرین شهر از جمله شهر های مهم استان اصفهان است.شما میتوانید بلیط اتوبوس خود به مقصد زرین شهر را با تخفیف ویژه در سایت پایانه ها بخرید.

زرین شهر یکی از شهر های استان اصفهان است و در مرکز ایران قرار دارد. بسیاری این شهر را با نام لنجان میشناسند. از نظر آب و هوایی دارای آب و هوایی خشک و خنک میباشد. میزان بارندگی در این شهر بطور متوسط سالیانه 115 میلی متر است. در این شهر اماکن تاریخی مانند مسجد جامع و مسجد صباح وجود دارد که مربوط به سده پنجم است. به دلیل مجاورت این شهر با کارخانه ذوب آهن مهاجران بسیاری هر ساله به این شهر مهاجرت  میکنند. اغلب مردم این شهر به کشاورزی مشغولند. برنج لنجان از جمله محصولات مهم این منطقه است.

امامزاده سید ابراهیم ورنامخواست
پارک ملت ورنامخواست در مجاورت امامزاده
امامزاده باباسبز روستای اُشیان
امامزاده سید هادی محمد روستای هاردنگ
کنار رودخانه زاینده رود(معروف به سر سنگ)روستای اُشیان
پارک ساحلی شهر سده لنجان
پارک ساحلی شهرچمگُردان
پارک ساحلی زرین شهر
مسجد رحیم خان(جامع)زرین شهر
مناظر بسیار زیبای حاشیه زاینده رود
آبشار شاه لوکاک ر نزدیکی شهر چرمهین
مجموعه باستانی کوه قلعه بزی
برجهای کبوترخانه زرین شهر و ورنامخواست
زیارتگاه بابا شیخ علی شهر زاینده رود
امامزاده شاهزاده ابراهیم(ع) شهر باغبهادران
مجموعه چهاربرج باغبهادران
پیر چنارروستای خشوئیه

جاذبه های دیدنی

کارخانه ذوب آهن
کارخانه صنایع دفاع
مجتمع فولاد مبارکه
کارخانه نوید منگنز
کارخانه سیمان سپاهان دیزیچه
زرین خودرو 
 

صنایع دستی

بریان
حلیم بادمجان
خورش ماست
کله جوش
خورش گوشت و لوبیا
یخمه تُرُش

غذاهای سنتی

گز

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از زرین شهر

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از زرین شهر

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از زرین شهر

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا زرین شهر به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس زرین شهر

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا زرین شهر را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط زرین شهر قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس زرین شهر استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس زرین شهر

امکان رزرو بلیط اینترنتی زرین شهر در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی زرین شهر شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در زرین شهر از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در زرین شهر تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.