1- سر فرصت بلیط خودتون رو خرید کنین

از تکنولوژی نترسین. خرید آنلاین خیلی راحته. تنها کافیه در اینترنت جستجو کنین تا سایت های فروش بلیط را پیدا کنین. برای مثال سایت پایانه ها، شما می تونین  از خونه به راحتی از این سایت بلیط سفر خودتون رو بخرین.  بسیاری از شرکت های مسافربری عضو خانواده پایانه ها هستن و شما میتونین اتوبوس مورد نظر خودتون رو از بین سرویس های ارائه شده توسط شرکت های مختلف در سایت پایانه ها انتخاب و خرید کنین. 
علاوه بر امکان خرید بلیط از سایت شما میتونین از اپلیکیشن موبایل پایانه ها استفاده کنین و همراه سفر پایانه ها رو دانلود کنین و از طریق تلفن همراه بلیط مورد نظرتون رو بخرین.
تنها کافیه که مبدا، مقصد و تاریخ حرکت رو انتخاب کنین و از بین اتوبوس های ارائه شده سرویس مورد نظر رو انتخاب و در ادامه با انتخاب صندلی و پر کردن اطلاعات خواسته شده بلیط تون رو بخرین.

2- بلیط خودتون رو به بهترین و مناسب ترین قیمت بخرین

هنگام جستجو در گوگل از اولین سایتی که به چشمتون میاد بلیط خودتون رو نخرین. دنبال بلیط با قیمت مناسب و تخفیف دار بگردین تا بتونین تو هزینه ها صرفه جویی کنین. در سایت پایانه ها شما میتونین با فیلتر کردن نتیجه جستجو بهترین و ارزان ترین اتوبوس رو انتخاب و بلیط بخرین.

3- چطوری پول بلیط رو پرداخت کنم

با خرید بلیط به صورت اینترنتی به سادگی میتونین با هر کدوم از کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب و تنها با داشتن شماره کارت و رمز دوم هزینه بلیط رو پرداخت کنین. اگه به صورت مستقیم از ترمینال خرید کنین میتونین وجه بلیط رو با پول نقد بپردازین.

پرداخت آنلاین

4- چطور بعد از پرداخت وجه بلیط، بلیط خودتون رو بگیرین؟

بعد از خرید بلیط، بلیط خریداری شده شما روی ایمیلتون ارسال میشه پس دقت کنین که هنگام خرید ایمیل معتبر وارد کنین. شما میتونین از بلیط یه پرینت بگیرین و در هنگام سوار شدن همراه داشته باشین. پایانه ها یه امکان جدیدی رو برای اولین بار بوجود اورده که میتونین بلیط اتوبوس خودتون رو از طریق ربات تلگرام هم دریافت کنین. 

برای عضویت در ربات پایانه ها اینجا کلیک کنین. 

دریافت بلیط در تلگرام

5- به قوانین و مقررات سفر با اتوبوس دقت کنید

اگه قصد سفر با اتوبوس رو دارین بهتره قوانین و مقررات زیر رو رعایت کنین.

  • درخرید های آنلاین برای صدور بلیط لازمه مسافر حداکثر ظرف مدت 10 دقیقه مراحل خرید رو تکمیل کنه، در غیر اینصورت رزرو بلیط باطل  و بلیط صادر نمی شه. 
  • اگه مشکلی هنگام پرداخت در پنل بانک بوجود امد اول مشخصات خرید خودتون رو از طریق سامانه استعلام کنین، اگه بلیط براتون صادر نشده باشه ظرف مدت 24 ساعت به حساب شما برگردانده می شه. 
  • در هنگام خرید بلیط به جنسیت صندلی کناری توجه کنین، اگه صندلی نامناسبی رو بخرین بلیط شما باطل میشه.
  • بر اساس قوانین سازمان حمل و نقل فروش بلیط نشستن خانمها در دو ردیف اول اتوبوس ممنوعه.
  • حداکثر سه ساعت قبل از حرکت سرویس می تونین به صورت اینترنتی بلیط خودتون رو باطل کنین.
  • حداقل نیم ساعت قبل از حرکت به شرکت مسافربری مربوطه رفته و بلیط چاپی خودتون رو دریافت کنین. 
  • در هنگام خرید لطفا به مشخصات بلیط (مبدا، مقصد و تاریخ و ساعت) توجه کنین.
  • هنگام خرید شماره تلفن و ایمیل معتبر وارد کنین.