رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

بلیط اتوبوس سفر خود به مقصد زابل را از سایت پایانه ها خرید کنید. شما میتوانید بلیط سفر خود را به صورت رفت و برگشت از شرکت های عضو خانواده پایانه ها تهیه نمایید.

زابل از شهرهای استان سیستان و بلوچستان است و در جنوب غربی ایران قرار دارد. فاصله زابل تا مرکز سیستان 207 کیلومتر است و حدود 50 کیلومتر تا مرز ایران و افغانستان فاصله دارد.
بزرگترین دریاچه آب شیرین، دریاچه هامون در این منطقه قرار دارد. از نظر آب و هوایی دارای آب و هوایی گرم و خشک است. بارندگی در این شهر به نسبت کم است. کوه خواجه و قلعه کافرو و رودخانه های هیرمند و شیله در نزدیک این شهر قرار دارد. در قدیم زابل را سجستان و نیمروز می نامیدند. زابل شهری توسعه یافته و مجهز به خدمات مورد نظر است. امرار معاش مردم این شهر کشاورزی است.

شهر سوخته
کوه خواجه
قلعه سام
دهانه غلامان
چاه نیمه
قلعه سه‌کوه
قلعه رستم
قلعه رمرود
آتشکده کرکوه
قلعه خان ملک
تپه کنیز
تخت شاه
بی بی دوست
آتشکده کهک
میل قاسم‌آباد
میل نادری
زاهدان کهنه
برج افغان
تالاب هامون
آسیابهای بادی
قلعه کندر

جاذبه های دیدنی

سوزن دوزی
خامه دوزی (خمک دوزی)
پريوار دوزی
سیاه دوزی
سکه دوزی و آینه دوزی
حصیر بافی، خولک بافی، سیس بافی
دودنی بافی
سفال گری

صنایع دستی

کشک زرد
اوجیزک
آبگوشت (زابلی)
تنورچه
املت سوزی
لنجو
 

غذاهای سنتی

ادویه آچار
کشک زابلی(کشک زرد)
کشک سفید
قلیفی ( نان محلی سیستان )
حصیر بافی
انواع زیورآلات

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از زابل

ترمینالهای زابل (پایانه های زابل)

ترمینال های مسافربری

اگر قصد سفر به زابل را دارید، ترمینال زابل آماده خدمت رسانی به شما مسافران گرامی می باشد. ترمینال زابل در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از زابل

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از زابل

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا زابل به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس زابل

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا زابل را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط زابل قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس زابل استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس زابل

امکان رزرو بلیط اینترنتی زابل در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی زابل شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری زابل

همسفر چابکسواران زابل

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در زابل از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در زابل تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.