رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

بلیط خود به مقصد مسجد سلیمان را می توانید در سایت پایانه ها جستجو و با تخفیف ویژه خرید کنید.

مسجد سلیمان شهری تاریخی است که در بین کوه های زاگرس قرار گرفته است. مسجد سلیمان یکی از شهرهای استان خوزستان است که در قسمت شرقی آن قرار دارد. طوایف مختلفی از قوم بختیاری در این شهر ساکن هستند.
این شهر با شهر های دزفول، چهار محال بختیاری، رامهرمز و شوشتر همسایه است. علت نام گذاری این شهر به این نام، وجود آثار یک پرستشگاه قدیمی مربوط به دوره ساسانیان است که در گذشته به آن مسجد سلمان یا مسجد سلیمان می گفتند. مردم این شهر به دامداری، کشاورزی و صنایع نفتی مشغولند.
معدن های نفت، گچ و سنگ های ساختمانی بسیاری در مسجد سلیمان قرار دارد. محصول عمده این شهر نفت، گچ و سنگ های ساختمانی است.

دشت شیمبار
معبد سرمسجد
معبد بردنشانده
تپه باستانی کلگه زری
تپه باستانی گلگیر
دشت گلگیر
آتشکده جاویدا
پل اوسور

جاذبه های دیدنی

جاجیم
چوقا
گیوه دوزی
نمد

صنایع دستی

قلیه ماهی
ماهی صبور
فلافل
 

غذاهای سنتی

نان محلی
خرما
کلوچه‌های خرمايی

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از مسجد سلیمان

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از مسجد سلیمان

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از مسجد سلیمان

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا مسجد سلیمان به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس مسجد سلیمان

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا مسجد سلیمان را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط مسجد سلیمان قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس مسجد سلیمان استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس مسجد سلیمان

امکان رزرو بلیط اینترنتی مسجد سلیمان در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی مسجد سلیمان شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری مسجد سلیمان

ایران پیما مسجدسلیمان

خرید بلیط اتوبوس

ترابر بی تا مسجدسلیمان

خرید بلیط اتوبوس

گیتی پیما مسجدسلیمان

خرید بلیط اتوبوس

عدل مسجد سلیمان

خرید بلیط اتوبوس

ایمن سفر مسجد سلیمان

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در مسجد سلیمان از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در مسجد سلیمان تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.