رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

بلیط خود به مقصد راور را در سایت پایانه ها جستجو کنید و با تخفیفات باور نکردنی برای این شهر بلیط بخرید.

راور شمالی ترین شهر استان کرمان و مرکز شهرستان راور است. علت نام گذاری راور به این نام قرار گرفتن این منطقه بر سر راه کویری کرمان-شهداد است. در گذشته زرتشتیان بسیاری در این منطقه زندگی می کردند اما در حال حاضر بیشتر مردم شهر راور مسلمان هستند و به زبان فارسی صحبت میکنند. از نظر آب و هوایی راور آب وهوایی معتدل و خشک دارد و بارندگی در این منطقه بسیار کم است. مهمترین صنعت این منطقه قالی بافی است، نقش سرام و سه کبک از مشهور ترین نقش هایی است که در راور به زیبایی بافته میشود. بسیاری نیز به کشاورزی، دامداری مشغولند. از جمله محصولات کشاورزی این منطقه میتوان پسته و انار را نام برد. راور با استان های یزد، خراسان جنوبی، کرمان، زرند و کوهبان همسایه است.

قلعه قهقهه
یخدان راور
آب انبار غیاث
برج فیض آباد
برج امیر نخعی
برج محله بلوچی
برج نیازمند
برج کل حسین
برج گرمه‌ای
خانه فخری
کاروانسرای آب بید
کاروانسرای دربند
کاروانسرای چاه کوران
کاروانسرای چهل پایه
دخمه زرتشتیان
خانه زرتشتیان روستای دهوج راور
حمام مرتضی علی
حمام وآب انبار خیرآباد
مجموعه تاریخی یاور (خیرآباد راور)
بقایای بازار قدیم،
حمام و آب‌انبار پایاب رجبیف
روستای متروکه ده مهدیف

جاذبه های دیدنی

قالی بافی
بافته های داری و زیراندازها

صنایع دستی

آبگوشت

غذاهای سنتی

پسته
قالی راور
قوَّتو
کلمپه
انار

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از راور

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از راور

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از راور

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا راور به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس راور

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا راور را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط راور قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس راور استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس راور

امکان رزرو بلیط اینترنتی راور در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی راور شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری راور

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در راور از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در راور تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.