رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

اگر مسافر جیرفت هستید میتوانید بلیط اتوبوس خود به مقصد جیرفت و یا از مبدا جیرفت به سایر شهرهای ایران را با تخفیف ویژه در سایت پایانه ها خرید کنید.

جیرفت مرکز شهرستان جیرفت است. شهرستان جیرفت یکی از شهرستان‌های استان کرمان است. این شهر بیشتر از 130000 نفر جمعیت دارد. جیرفت از دو کلمه جیر و افت به ترتیب معنی پست و افتاده تشکیل شده است. عده ای دیگر بر این عقیده اند که جیرفت حاصل دو کلمه جی و رفت است که معنی آب و رفتن را دارد و علت ان را از بین رفتن این شهر بر اثر سیل میدانند.

جیرفت از نظر آب و هوایی تابستانهای گرم و زمستانهایی معتدل دارد. میزان  بارش در این منطقه به دلیل قرار گرفتن آن در دامنه رشته کوه جبال بارز نسبتا مناسب است. 

کاروانسرای گنجعلیخان
مسجد شهر قدیم جیرفت (دقیانوس)
آرامگاه امیر حیدر
آرامگاه سالار رضا
قلعه سموران
موزه جیرفت
غار شعیب

جاذبه های دیدنی

جاجیم
قالی
گلیم
 

صنایع دستی

آبگوشت زیره
آبگوشت بادمجان و کشک

آش گندم شیر
زیره پلو
کشک کدو

غذاهای سنتی

پرتقال

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از جیرفت

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از جیرفت

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از جیرفت

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا جیرفت به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس جیرفت

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا جیرفت را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط جیرفت قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس جیرفت استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس جیرفت

امکان رزرو بلیط اینترنتی جیرفت در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی جیرفت شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری جیرفت

جوان سیر ایثار شعبه جیرفت

خرید بلیط اتوبوس

ترابر بی تا تعاونی 15 جیرفت

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در جیرفت از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در جیرفت تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.