رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

بلیط خود برای سفر به بهاباد را میتوانید با انتخاب مبدا بهاباد و مقصد مورد نظرتان از سایت پایانه ها خرید کنید.

بهاباد مرکز شهرستان بهاباد در استان یزد است. بهاباد از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است که شامل شهر بهاباد و دو بخش مرکزی و آسفیچ می باشد. یکی از شهر های کویری ایران است و در حاشیه دشت لوت قرار دارد. بهاباد در 200 کیلومتری شهر یزد و 80 کیلومتری شهر بافق قرار گرفته است.  بهاباد از دو واژه به و آباد تشکیل شده است و به معنی آبادی است. از نظر آب و هوایی این شهر آب و هوایی نیمه خشک دارد و بارندگی آن نسبتا زیاد است. شغل بسیاری مردم دراین شهر کشاورزی و دامپروی است و گندم، زیره، انگور، انار، جو از محصولات کشاورزی با کیفیت این منطقه است.  دین مردم آن اسلام میباشد و مذهب شیعه دارند. 

آرامگاه ملا عبدالله بهابادی
موزه علوم طبیعی

جاذبه های دیدنی

گلیم‌بافی
 جاجیم‌بافی

صنایع دستی

نون کوتو
آش گندم
دیزی
پیاز

غذاهای سنتی

قطاب
باقلوا

سوغات

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از بهاباد

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از بهاباد

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا بهاباد به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس بهاباد

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا بهاباد را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط بهاباد قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس بهاباد استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس بهاباد

امکان رزرو بلیط اینترنتی بهاباد در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی بهاباد شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در بهاباد از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در بهاباد تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.