رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

ایذه به جهت جاذبه های توریستی که دارد پذیرای مسافران بسیاری است. مسافران میتوانند بلیط اتوبوس خود را از پایانه ها به مقصد ایذه بخرند.

ایذه یکی از شهر های استان خوزستان است و در جنوب غرب ایران قرار دارد. این شهر 258 كیلومتر با اهواز و 1110 كیلومتر با تهران فاصله دارد.  بیشتر مردم ساکن ایذه بختیاری هستند که به کشاورزی و دامداری مشغولند. این شهر از نظر تاریخی قدمت بسیاری دارد و در زمان اتابکان پایتخت بوده است.
شهر ایذه دارای مکان ها و جاذبه های گردشگری بسیاری از جمله اشکفت سلمان، سنگ نگاره کول فرح، دشت سوسن، آبشار توف اسپید، تالاب میانگران، محوطه باستانی شمی و جاذبه های زیبای بسیاری است. به علت وجود آثار بی نظیر در این شهر برای ثبت ایذه در یونسکو تلاش بسیاری صورت گرفته است. 

 

دشت سوسن با چشمه‌های فراوان
منطقه تفریحی شیمن
بردگوری (گوردخمه‌های)مربوط به ایران باستان
منطقه توریستی تفریحی زراس (حاشیه سد کارون ۳)
پل‌های دوقلوی کارون جایگزین پل قدیم شالو
آثار باستانی اشکفت سلیمان (اشکفت سلمان)
آثار باستانی کول فرح
آثار باستانی خونگ اژدر
تالاب میانگران
منطقه توریستی تفریحی حاشیه دریاچه سد و نیروگاه کارون سه
منطقه توریستی تفریحی گلزار
منطقه توریستی تفریحی دشت مرغا
منطقه توریستی تفریحی مال آقا
منطقه زیارتی امامزاده عبدالله
منطقهٔ تفریحی کوه سفید
سد کارون ۳
امامزاده چهل تنان درشمال دهدز
پارک جنگلی بلوط بلند
کهباد یک

جاذبه های دیدنی

گلیم بافی
نمد مالی
گیوه دوزی
چوقابافی
شیرسنگی تراشی

صنایع دستی

آش
قلیه ماهی

غذاهای سنتی

قالی
گلیم
 

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از ایذه

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از ایذه

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از ایذه

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا ایذه به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس ایذه

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا ایذه را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط ایذه قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس ایذه استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس ایذه

امکان رزرو بلیط اینترنتی ایذه در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی ایذه شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری ایذه

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در ایذه از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در ایذه تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.