رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

آباده از شهرهای زیبای استان فارس است. پایانه ها سرویس های تخفیف دار بسیاری را به صورت شبانه روزی به این شهر می فرستد.

آباده شهری سر سبز از شهر های شمالی استان فارس است که دارای آب و هوایی معتدل است. آباده واژه ی فارسی است و به معنی محل آباد است. مردم این شهر بسیار مهمان نوازند. به خاطر قرار گرفتن آباده در مسیر ارتباطی شیراز به اصفهان، وجود باغ ها و مزارع بسیار همچنین معادن و آثار فرهنگی و تاریخی، این شهر جایگاه بزرگ و مهمی در فرهنگ، هنر و اقتصاد ایران دارد. وسعت شهرستان آباده 7500 کیلومتر مربع است و مرکز آن شهر آباده است. این شهر با شهر های یزد، اقلید، سمیرم و اصفهان همسایه است. توسعه و ترقی در این شهر از زمان کریم خان زند و بعد ازینکه شیراز را پایتخت ایران نامید انجام شد.
آباده جایگاه مهمی در عرصه صنایع دستی و آثار تاریخی دارد . منبت کاری آباده شهرت بسیاری دارد و بسیاری از نمونه های آن در موزه های جهان نگهداری می شود.

قلعه ایزدخواست؛ اولین بنای طبقاتی جهان
کاروانسرای ایزدخواست
عمارت کلاه فرنگی
تیمچه صرافیان
قصربهرام گور
سد ساسانی ایزدخواست؛ اولین سد قوسی جهان
کاروانسرای خانخوره
دشت لاله‌های واژگون واقع در منطقه خسرو شیرین(اثر طبیعی ثبت ملی)
باغ‌های فیروزی
شور چشمه و شیرین چشمه
پارک جنگلی شهید فرهمند
تفرجگاه روستای بیدک

جاذبه های دیدنی

خاتم
خراطی
قالی بافی
منبت کاری
گیوه دوزی

آش
 

سفید آب
منبت
گیوه

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از آباده

ترمینالهای آباده (پایانه های آباده)

ترمینال های مسافربری

مسافران گرامی شما می‌توانید بلیط خود از آباده به مقصد‌های اصفهان، شیراز، یزد، تهران و سایر شهر‌ها را از ترمینال آباده خرید کنید.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از آباده

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از آباده

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا آباده به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس آباده

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا آباده را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط آباده قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس آباده استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس آباده

امکان رزرو بلیط اینترنتی آباده در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی آباده شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری آباده

ایران پیما آباده

خرید بلیط اتوبوس

گیتی پیما آباده

خرید بلیط اتوبوس

میهن نور آریا آباده

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در آباده از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در آباده تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.