رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

سمیرم از شهر های زیبای استان اصفهان است که دارای اب و هوایی مناسب و جاذبه های گردشگری بسیاری است. شما میتوانید بلیط سفر خود به سمیرم را از پایانه ها خرید کنید.

سمیرم یکی از شهرهای استان اصفهان و مرکز شهرستان سمیرم است. سمیرم در جنوب غربی اصفهان در مجاورت سه استان چهار محال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و فارس واقع شده است. از قسمت شمالی با شهرضا همسایه است و از شرق به آباده و اقلید و از قسمت جنوب غربی و غرب با استان کهگیلویه محدود میشود. در قسمت غربی آن بروجن و لردگان واقع شده است.  سمیرم در حاشیه جنوب شرقی به رشته کوه های زاگرس منتهی می شود. این شهر جمعیت بسیاری از استان اصفهان را شامل می شود. از محصولات کشاورزی ان میتوان سیب را نام برد. سمیرم دارای آب وهوای کوهستانی همراه با زمستان‌ های سرد و تابستان های خشک و معتدل است.

 

آبشار سمیرم
پارک دریاچه
سرچشمه بابازرنگ (شهر کمه )
آبشار بی بی سیدان
آبشار تقرچه
رودخانه شمس‌آباد و چشمه ناز ونک
آبشار آب ملخ
غار دنگزلو
سد حنا
چشمه خوانسار
رودآباد
چالقفا
غار پلنگ سمیرم
غار چهل ستون
غار شاه آباد
سد کمانه

جاذبه های دیدنی

قالی
انواع گلیم
جاجیم

حلیم

قارا
کشک
صنایع دستی
سیب

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از سمیرم

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از سمیرم

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از سمیرم

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا سمیرم به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس سمیرم

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا سمیرم را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط سمیرم قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس سمیرم استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس سمیرم

امکان رزرو بلیط اینترنتی سمیرم در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی سمیرم شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری سمیرم

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در سمیرم از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در سمیرم تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.