رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

برای سفر به شهر زیبای گلپایگان و دیدن مناظر و جاذبه های گردشگری این شهر میتوانید با اتوبوس به این شهر سفر کنید و بلیط خود را با قیمت مناسب از پایانه ها بخرید.

در ایران باستان گلپایگان را وردپاتکان به معنی سرزمین گل سرخ می خواندند.  گلپایگان یکی از مهم ترین شهر های استان اصفهان است که در فاصله 352 تهران و اصفهان، مابین شهر های خوانسار، نجف آباد، خمین و میمه قرار دارد. این شهر در شمال غرب اصفهان واقع است.
شهر گلپایگان به شهر چهار اقلیم معروف است. این شهر از شمال و غرب به کوه های پوشیده از برف منتهی است و قسمت شرقی بیابانی دارد و از جنوب به دشت ها و باغ ها منتهی می شود. شهر گلپایگان دارای طبیعتی زیبا و دیدنی است که مسافران و گرشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند. از نظر آب وهوایی دارای زمستانهای سرد و تابستانهای گرم و خشک است. 

مناره سلجوقی
بقعه هفده تن
ارگ گوگد
مسجد جامع
آرامگاه ناصر بن علی

فرش بافی
گلیم بافی
گیوه دوزی
منبت کاری

کباب گلپایگان 
 

غذاهای سنتی

خطاطی
خوشنویسی
منبت
خاتم کاری
قالی بافی
شیر و لبنیات

خرید بلیط اتوبوس از گلپایگان

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از گلپایگان

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از گلپایگان

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا گلپایگان به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس گلپایگان

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا گلپایگان را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط گلپایگان قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس گلپایگان استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس گلپایگان

امکان رزرو بلیط اینترنتی گلپایگان در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی گلپایگان شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری گلپایگان

تعاونی 14 پارسیان گلپایگان

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در گلپایگان از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در گلپایگان تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.