رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

خرمشهر از جمله شهر هایی است که مسافران بسیاری به آن سفر میکنند. بلیط اتوبوس خرمشهر را می توانید به صورت آنلاین در سایت پایانه ها بخرید.

خرمشهر از شهرهای جنوبی استان خوزستان است. مرکز این شهر شهرستان خرمشهر است که در محل تلاقی رودخانه های اروند رود و کارون قرار گرفته است. در گذشته خرمشهر را بندر محمره می نامیدند. بدلیل موقعیت جغرافیایی و بازرگانی خرمشهرتا قبل از جنگ تحمیلی ثروت بسیاری را در خود جای داده بود و با داشتن تجارت خانه های بزرگ به بندری بین المللی تبدیل شده بود. درآن زمان ساکنان خرمشهر به زبان های عربی، فارسی و انگلیسی آشنایی داشتند. ساکنان خرمشهر به کشاورزی و صنایعی نظیر باغبانی و حصیر بافی مشغول بودند. تاسیسات نفتی در خوزستان نیز باعث رونق اقتصادی بسیار این منطقه بود. اما متاسفانه در  ایام جنگ به این شهرستان آسیب رسید و چهره شهر را به کلی تغییر داد. پس از آن شهر به طور کامل بازسازی شده است.

از جمله سوغاتی های معروف خرمشهر کلیچه است که آوازه اش به کشور های حاشیه خلیج فارس هم رسیده است و به کلوچه خرمایی معروف است. 

از نظر مکانی خرمشهر در مجاورت فرودگاه بین المللی آبادان قرار دارد.

بندرسرق‌
شهرك ولي عصر
ساختمان هلال احمر
مسجد ولي عصر
كاخ فيليه
مسجد جامع خرمشهر

مصنوعات سفالی و دستی

صنایع دستی

امگشت
صبور
قلیه ماهی

غذاهای سنتی

خرما
کلیچه
مرکبات

خرید بلیط اتوبوس از خرمشهر

ترمینالهای خرمشهر (پایانه های خرمشهر)

ترمینال های مسافربری

ترمینال خرمشهر یکی دیگر از ترمینال های استان خوزستان واقع در شهر خرمشهر است. ترمینال خرمشهر مجهز به کامل ترین خطوط سرویس دهی به کل کشور میباشد.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از خرمشهر

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از خرمشهر

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا خرمشهر به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس خرمشهر

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا خرمشهر را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط خرمشهر قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس خرمشهر استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس خرمشهر

امکان رزرو بلیط اینترنتی خرمشهر در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی خرمشهر شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری خرمشهر

ترابر بی تا خرمشهر

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در خرمشهر از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در خرمشهر تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.