یکی از دغدغه های هر خانمی برای سفر کردن بردن جواهرات و بدلیجاتشه، طوری که خراب یا شکسته نشن و مهم تر از همه اینکه گم نشن و راحت بشه از اونا استفاده کرد. 
در ادامه ما 8  راه برای بسته بندی جواهرات در سفر رو بهتون پیشنهاد میدیم که میتونه بهتون خیلی کمک کنه.

  • نی

شما میتونین گردنبند و دستبندی که میخواین با خودتون ببرین داخل نی های پلاستیکی بذارین. اینطوری از شکستن و گره خوردن اونا جلوگیری میکنین.

حمل جواهرات در سفر

  • دکمه

استفاده از دکمه خیلی آسونه،  گوشواره ها و دکمه های سر آستین رو داخل دکمه بذارین . این طوری کار نگهداریشون رو ساده تر کردین.

حمل جواهرات در سفر

  • بشقاب یونولیتی

از بشقاب یونولیتی استفاده کنین و همه بدلیجاتتون رو داخلش فرو کنین. اینطوری همه بدلیجاتتون رو کنار هم در یه جا دارین و از گره خوردن و خراب شدنشون جلوگیری میشه.

حمل جواهرات در سفر

  • حوله کوچک

ایده حوله هم میتونه مفیدباشه. یه حوله کوچیکه تمیز بردارین و همه جواهرات و بدلیجاتتون رو بین اون بذارین و اون رو لوله کنین. دو طرفش رو با کش و یا نخ ببندین که وسایلتون از اون بیرون نریزه و گم نشه.

حمل جواهرات در سفر

  • کیف مخصوص جواهرات

استفاده از  یه کیف مسافرتی مخصوص جواهراتتون راه حل خوبیه. شما میتونین یه کیف مخصوص این کار بخرین و همه جواهرات و بدلیجاتتون رو تو کیف جا بدین. اینطوری هم به خوبی ازاونا مواظبت میکنین و هم از آسیب دیدن و گره خوردنشون جلوگیری میکنین.

حمل جواهرات در سفر

  • جعبه مخصوص

یه سری جعبه های مخصوص برای حمل بدلیجاتو جواهرات وجود داره که دارای سوراخ برای گوشواره ها و فضا برای انگشتر و گردنبند هست. درشون به راحتی قفل میشه و می تونین همه جا دنبالتون ببرینشون.

حمل جواهرات در سفر

  • استفاده از پارچه

به راحتی میتونین با هر نوع پارچه ای که تو خونه دارین و یه بند کفش یه کیسه برای بدلیجاتتون بسازین و اونا رو داخلش بریزین و درشو ببندین. حواستون باشه این روش برای اونایی که خیلی نیاز به مراقبت ندارن خوبه.

حمل جواهرات در سفر

  • استفاده از مقوای دستمال توالت

همه دستنبد ها و النگوهاتون رو دورمقوا بذارین و گردنبند رو در دوطرفش وصل کنین. این روش خیلی راحته و میتونین آسون انجامش بدین.

حمل جواهرات در سفر

بعد از اینکه جواهراتتون رو به یکی از روشهایی که گفتیم بسته بندی کردین اونا رو داخل کیف دستی تون بذارین و با خیال راحت همراهتون ببرین.
اگه با اتوبوس سفر میکنین کیف دستی رو بالای صندلی که روش نشستین بذارین تا نگرانی نداشته باشین.

اگه قصد سفر با اتوبوس رو دارین میتونین بلیط اتوبوس خودتون رو از پایانه ها خرید کنین.