رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

شهرها

امروزه در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک ایران خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی امکان پذیر است. پیشنهاد می شود به جای تردد در شهر برای رسیدن به ترمینال و خرید بلیط حضوری، لذت خرید اینترنتی را تجربه کنید.

متاسفانه شهرهایی هستند که ترمینال مسافربری ندارند و مسافران آنها باید به صورت بین راهی سوار اتوبوس های عبوری شوند. درصورتی که شما مسافر بین راهی هستید حتما باید قبل از خرید با شرکت مسافربری مربوطه تماس حاصل فرمایید.

سوالات شما

نزدیکترین ترمینال به خودتان را انتخاب کنید و با شرکت مسافربری مورد نظرتان تماس بگیرید. اگر موافقت کردند که شما را بین راه سوار کنند میتوانید از طریق سایت، بلیط اینترنتی آن شرکت را خریداری کنید.
بله، تمامی اتوبوس های بین شهری علاوه بر مسافر بار نیز حمل می کنند.
خیر در شهرهای بزرگ برای دسترسی سریع تر مردم، ترمینال های متعددی قرار می گیرد. شما بهتر است برای تهیه بلیط نزدیکترین ترمینال که مسیر موردنظرتان را دارد انتخاب کنید.
در زمان هایی که سفر بسیار زیاد است، مانند ایام تعطیلی ها ظرفیت اتوبوس ها سریعا پر می شوند و متاسفانه اگر دیر اقدام نمایید، هیچ ظرفیت خالی وجود نخواهد داشت.

مجله گردشگری

ترمینال زاینده رود

شهر سنتی و گردشگری اصفهان با داشتن چندین ترمینال بین‌شهری روزانه پذیرای مسافران بسیاری می‌باشد. در اینجا با یکی از ترمینال‌های آن به نام زاینده‌رود آشنا می‌شویم

چگونه با مترو از ترمینال صفه به کاوه برویم

در این مقاله بهترین شیوهٔ تردد از دو ترمینال صفه و کاوه را که از پایانه های بزرگ و برون‌شهری استان اصفهان هستند بررسی می‌کنیم.

در فصل پاییز به کجا سفر کنیم؟

زیبایی شگفت انگیز فصل پاییز بسیاری از گردشگران را به سفر در مناطق مختلف ایران برای دیدن این جلوه بسیار چشمگیر و تماشایی دعوت می کند.