شرکت مسافربری عدل

عدل

برای خرید بلیط اتوبوس کلیک کنید.

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD روشی سریع و آسان برای تهیه بلیط بدون نیاز به اینترنت می باشد. فقط کافیست شما با شرکت مسافربری مورد نظرتان تماس بگیرید و با مشخص کردن مقصدتان یک کد دریافت کنید. سپس با شماره گیری #333*724* نسبت به پرداخت وجه بلیط اقدام کنید.

اپلیکیشن همراه سفر عدل

خرید بلیط اتوبوس بدون نیاز به اینترنت توسط اپلیکیشن اندروید همراه سفر، برای اولین بار توسط متخصصین پایانه ها در سال 1393 با حضور جمعی از بزرگان صنعت حمل و نقل کشور افتتاح شد. چرا که ما در تلاش هستیم به همه اقشار جامعه امکان رزرو و خرید بلیط اتوبوس حتی بدون اینترنت را به ارمغان بیاوریم.

اجاره اتوبوس دربستی

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید. سایت پایانه ها این کار را برای شما آسان کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه یکی از بهترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد، تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور به شما خدمات ناوگان دربستی را ارائه می دهد.
خرید بلیط اتوبوس از کرمان به شیراز

مسافران عزیز، شما می توانید بلیط اتوبوس کرمان به شیراز را با کلیک روی عکس زیر تهیه کنید.


عدل شیراز

خرید بلیط اتوبوس از عدل کرمان

خرید بلیط اتوبوس و رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس از شرکت عدل کرمان پایانه آدینه در کمترين زمان


مسافرین عزیز شما می توانید، بلیط اتوبوس از مبدا کرمان به اقصی نقاط کشور را به صورت اینترنتی از طریق شرکت مسافربری عدل کرمان تهیه فرمایید. مسافرینی که بلیط اتوبوس تهران به کرمان تهیه کرده اند می توانند بلیط اتوبوس کرمان به تهران را نیز از این شرکت خریداری کنند.