شرکت مسافربری ترابر بی تا ایرانشهر

ترابر بی تا ایرانشهر

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD

خرید بلیط اتوبوس توسط کد USSD روشی سریع و آسان برای تهیه بلیط بدون نیاز به اینترنت می باشد. فقط کافیست شما با شرکت مسافربری مورد نظرتان تماس بگیرید و با مشخص کردن مقصدتان یک کد دریافت کنید. سپس با شماره گیری #333*724* نسبت به پرداخت وجه بلیط اقدام کنید.

دانلود اپلیکیشن همراه سفر

خرید بلیط اتوبوس بدون نیاز به اینترنت توسط اپلیکیشن اندروید همراه سفر، برای اولین بار توسط متخصصین پایانه ها در سال 1393 با حضور جمعی از بزرگان صنعت حمل و نقل کشور افتتاح شد. چرا که ما در تلاش هستیم به همه اقشار جامعه امکان رزرو و خرید بلیط اتوبوس حتی بدون اینترنت را به ارمغان بیاوریم.

اجاره اتوبوس دربستی

دیگر نیازی به رفتن به ترمینال های مسافربری برای اجاره اتوبوس دربستی ندارید. سایت پایانه ها این کار را برای شما آسان کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه یکی از بهترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد، تنها سامانه ای است که در اقصی نقاط کشور به شما خدمات ناوگان دربستی را ارائه می دهد.
شرکت مسافربری بی تا ایرانشهر

شرکت مسافربری بی تا ایرانشهر یکی از شرکت های مسافربری در شهر ایرانشهر می باشد. این شرکت مجهز به ناوگان به روز و مدرن می باشد.


بلیط اتوبوس

شرکت مسافربری بی تا ایرانشهر یکی از شرکت های مسافربری در شهر ایرانشهر می باشد. این شرکت مجهز به ناوگان به روز و مدرن می باشد. مسافران عزیز می توانید بدون نگرانی بلیط اتوبوس خود از مبدا ایرانشهر به مقاصد دلخواه خود را به صورت اینترنتی خرید نمایید.

 

رزرو بلیط اتوبوس

برای رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس از مبدا ایرانشهر کافیست در صفحه سایت بی تا ایرانشهر، مبدا، مقصد و تاریخ حرکت خود را جستجو کنید و منتظر بمانید کلیه بلیط های موجود در مسیر شما برای تان نمایش داده شود. از بین لیست نمایش داده شده بر اساس ساعت حرکت و نوع اتوبوس مورد نظرتان سرویس مربوطه را انتخاب نموده و با انتخاب دکمه خرید، بلیط مورد نظرتان را خریداری نمایید.

اتوبوس VIP
این اتوبوس از تعداد صندلی کم برخوردار است و دارای 3 صندلی در هر ردیف است. این اتوبوس ها در ایران با نام اتوبوس های تک صندلی شهرت دارد. اتوبوس های تک صندلی به دو دسته 25 صندلی و 22 صندلی تقسیم می شوند. این اتوبوس ها مجهز به مانیتور، جای شارژ، بالشتک سفر، هدفون و ... هستند. شما در طول سفر می‌توانید با دیدن فیلم و گوش دادن به موزیک خودتان را سرگرم کنید.
اتوبوس معمولی
این اتوبوس ها دارای 4 ستون صندلی می باشند که به صورت دوتایی از یکدیگر جدا شده اند. مجموع صندلی های این اتوبوس 40 تا 50 نفر است. به علت تعداد بالای صندلی در این نوع اتوبوس فضای بین صندلی ها بسیار کم است و امکان خواباندن صندلی وجود ندارد. این اتوبوس ها دارای دو مانیتور در جلو و وسط اتوبوس جهت نمایش فیلم در طی مسیر هستند و سلیقه شما در انتخاب فیلم اعمال نمی شود.
اتوبوس کلاسیک
این اتوبوس ها مابین اتوبوس های معمولی و VIP است. فاصله صندلی های بین این اتوبوس ها مانند اتوبوس های معمولی کم است ولی راحتی صندلیهای این نوع اتوبوس بیشتر از اتوبوس های معمولی است. اتوبوس های کلاسیک مانند اتوبوس های VIP دارای 3 صندلی در هر ردیف می باشند. از لحاظ قیمت این اتوبوس ها به صرفه تر از اتوبوس های VIP هستند و قیمت پایین تری دارند. .