عدل اقلید

نیازمندی های خرید اینترنتی بلیط

  • کد ملی
  • کارت بانکی و رمز پویا
  • کارت واکسن یا تست PCR
خرید بلیط

شرایط استرداد بلیط اینترنتی

  • تا 0 دقیقه قبل از حرکت به صورت اینترنتی در سایت پایانه ها
  • از 0 دقیقه قبل از حرکت به صورت حضوری با مراجعه به ترمینال و با کسر 50 درصد جریمه
خرید بلیط

سوالات شما

بله. در مرحله آخر خرید بلیط در قسمت قوانین و مقررات می توانید شرایط استرداد بلیط را مطالعه کنید.
در اکثر ترمینال های کشور همچنان فروش حضوری برقرار است. همچنین در برخی ترمینال ها فروش با دستگاههای وب کیوسک نیز امکان پذیر می باشد. با این حال توصیه می کنیم برای اطمینان و راحتی بیشتر، خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
در زمان هایی که سفر بسیار زیاد است، مانند ایام تعطیلی ها ظرفیت اتوبوس ها سریعا پر می شوند و متاسفانه اگر دیر اقدام نمایید، هیچ ظرفیت خالی وجود نخواهد داشت.
بله، تمامی اتوبوس های بین شهری علاوه بر مسافر بار نیز حمل می کنند.
در هایلایت اینستاگرام بازارگاه به صورت دوره ای کد تخفیف به دنبال کنندگان صفحه ارائه می شود.

خرید بلیط اتوبوس از عدل اقلید

تا چند سال پیش مسافرها برای خرید بلیط اتوبوس به صورت حضوری به ترمینال های اتوبوسرانی می رفتند و بلیط سفرشان را می خریدند. در این شرایط در روزهای شلوغ و پر مسافر ممکن بود بلیط موردنظرشان و ساعت دلخواهشان را پیدا نکنند و برنامه سفرشان را از قبل ندانند. این روزها با رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس این مشکل برطرف شده است. همچنین امکاناتی مثل استرداد آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته و اطلاع رسانی به شما در مواقع اضطراری مزیت های دیگر خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی است.

اجاره اتوبوس دربستی

در سامانه ی بازارگاه امکانی فراهم شده که تمامی هموطنان عزیز می توانند برای سفرهای خود اتوبوس دربستی اجاره کنند. اتوبوس ها زیر نظر تعاونی های معتبر در سطح کشور و با رانندگان دارای کارت هوشمند و کارت سلامت در اختیارشان قرار می گیرد. در این سامانه امکان انتخاب بهترین قیمت توسط مشتریان وجود دارد.

اجاره سواری

سواری دربست به شما این امکان را میدهد که سفری با آرامش و مطمئن را تجربه کنید. فقط کافی است وارد سامانه ی بازارگاه شوید و براساس میزان بودجه ای که دارید سواری ایرانی یا خارجی انتخاب کنید. راننده شما را از درب منزل در شهر مبدا به درب منزل در شهر مقصد می رساند.

ارسال بار

سریعترین و کم هزینه ترین راه ارسال بار، ارسال توسط ناوگان حمل و نقل زمینی است. شما به راحتی می توانید بدون مراجعه ی حضوری در ترمینال ها درخواست خود را در وب سایت یا اپلیکیشن بازارگاه ثبت کنید و منتظر رسیدن پیک برای دریافت بار باشید. شما تا زمان تحویل بار به گیرنده، از طریق پیامک از موقعیت مکانی بارتان مطلع خواهید شد