با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بردسکن به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بردسکن به تهران 783 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بردسکن به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس بردسکن به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر بردسکن به تهران با اتوبوس

شهر تهران دارای جاذبه های گردشگری توریستی بسیاری می باشد. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در شهر تهران وجود دارد را به شما معرفی میکنیم.

موزه ملی ایران

موزه ملی ایران مجموعه ای شگفت انگیز از جمله سرامیک، پیکره های سنگی و کنده کاری های مربوط به هزاره 5 قبل از میلاد را در خود جای داده است. بسیاری از آثار از کاوش های تخت جمشید، شوش، ری و تورنگ تپه گرفته شده است و اگر بعد از بازدید از سایت های باستانی به اینجا بیایید ، احتمالاً معنای بیشتری برای شما خواهد داشت.

موزه ملی ایران

کاخ گلستان

کاخ باشکوه گلستان در فهرست میراث جهانی قرار دارد. کاخ گلستان در دوران قاجار که در اواخر سال 1700 به قدرت رسید ساخته شده است، این مجموعه دارای دیوارهای خارق العاده و افسانه ای است که در یک باغ زیبا قرار گرفته است. بسیاری از عناصری که امروز تحسین خواهید کرد مربوط به قرن نوزدهم است زمانی که معماران و صنعتگران محلی قاجاری به دنبال تلفیق سبک سنتی ایرانی با عناصر با منشا غربی و روسی بودند.

کاخ گلستان

خزانه داری جواهرات ملی

خزانه داری جواهرات ملی بزرگترین مجموعه جواهرات است که در هر جای دنیا یافت شده است. مجموعه ای از جواهرات از جمله الماس دریا نور و الماس کوه نور را در این  مکان مشاهده خواهید کرد. از دیگر نکات جالب توجه می توان به بزرگترین یاقوت برش نخورده در جهان و یک کره طلای ایستاده آزاد ساخته شده از 34 کیلوگرم طلا و 51،366 سنگ قیمتی حیرت انگیز اشاره کرد.

خزانه داری جواهرات ملی

پل طبیعت

پل طبیعت به دلیل طراحی آن پل طبیعت نامیده می شود. مانند یک درخت فولادی ساخته شده است. پارک های دوست داشتنی در هر دو طرف پل طبیعت، مناظر عالی و رستوران های زیبا ، مکان های چای و بستنی فروشی در این پارک ها وجود دارد.

پل طبیعت

کاخ سعد آباد

کاخ سعد آباد محل تاج تاجگذاری و ازدواج سلسله پهلوی و آخرین محل اقامت آخرین شاه ایران پس از انقلاب اسلامی است که در سال 1979 از آن فرار کرد. وجود موزه ها و زیبایی های این قصر بازدیدکنندگان بسیاری را به این منطقه کشانده است.

کاخ سعد آباد

برج میلاد

برج میلاد که به برج تهران نیز معروف است، یک برج چند منظوره در تهران، ایران است. این برج ششمین برج بلند و هفدهمین برج بلند مستقل در جهان است.

برج میلاد

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به بردسکن

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به بردسکن می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به بردسکن


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بردسکن به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.