با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ساری به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت ساری به تهران  277 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر ساری به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس ساری به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر ساری به تهران با اتوبوس

در مسیر ساری به تهران شما از شهرهای بین راهی بابل و آمل میگذرید. هنگام سفر از ساری به تهران با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر بهره برید. در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی  ساری را به شما معرفی میکنیم:

دریاچه الندان

دریاچه الندان یا آبندان پله در روستای الندان در شهرستان ساری قرار دارد. در کنار این دریاچه پر از درخت های راش، ممرز، بلوط، ملچ و نمدار است که زیبایی فوق العاده ای به این محل داده است. آب این دریاچه تنها از بارش های آسمانی تامین می شود و هیچ رودخانه ای به آن وارد نمیشود. اردک های وحشی در فصل زمستان در این منطقه سکونت دارند.

دریاچه الندان

باداب سورت

باداب سورت چشمه ای پلکانی در ایران است که بسیار دیدنی است و یکی از مناطق گردشگری کم نظیر در جهان است که علاوه بر زیبایی بی نظیر و خیره کننده دارای خواص درمانی نیز هست. این چشمه ها در فاصله 1841 متری از سطح دریا قرار گرفته است و اطراف آن پوشیده از درختچه های زرشک وحشی و جنگل های سوزنی برگ است. این چشمه در بین مردم محلی منطقه به عنوان باداب شهرت دارد.

باداب سورت

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به ساری

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به ساری می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به ساری


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ساری به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.