با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس یاسوج به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت یاسوج به تهران 756 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر یاسوج به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس یاسوج به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر یاسوج به تهران با اتوبوس

شهر یاسوج به دلیل جاذبه های طبیعی، توریستی و گردشگری به عنوان پایتخت طبیعت ایران شناخته شده است. این شهر هر ساله پذیرای گردشگران و علاقه مندان بسیاری در فصل بهار و تابستان است. دور تا دور این شهر را رودهای خروشان بسیاری فرا گرفته است. د رادامه با برخی از زیبایی های این منطقه آشنا میشوید:

تنگ مهریان 

این تنگه که رودخانه زیبای مهریان از آن می گذرد نیز در شمال شهر یاسوج قرار داردکه آب و هوای مطبوع آن جان هر رهگذری را تازگی می بخشد. برخی از پژوهشکران از تاریخ باستان معتقدند آریو برزن سردار ایرانی در این مکان راه را بر لشکر اسکندر مقدونی بسته است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس یاسوج به تهران

تنگ گنجه ای 

این مکان تفریحی که در 10 کیلومتری شمال غربی یاسوج قرار دارد منطقه ای خوش آب و هوا با رودخانه ای زلال پوشیده از جنگل است که دل کوه های دنا می جوشد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس یاسوج به تهران
دریاچه سد شاه قاسم 

این دریاچه زیبا در 5 کیلومتری جنوب شهر یاسوج قرار دارد و تابلوی زیبایی از آبی آب و سبزی جنگل های بلوط است. همچنین امام زادگانی چون شاه قاسم، شاه مختار، شاه عبدلله، شاه فرج الله و ... در اطراف این شهر پذیرای زائرینی از سراسر کشور هستند.
سد قاسم
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس یاسوج به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به یاسوج


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس یاسوج به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.