با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به رشت را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به رشت  327  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به رشت با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به رشت

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به رشت با اتوبوس

در مسیر تهران به رشت شما از شهرهای بین راهی فومن، صومعه سرا و لنگرود می گذرید. در ادامه تعدادی از جاذبه های دیدنی مسیر تهران به رشت را به شما معرفی میکنیم. 

دریاچه سقالکسار

ساقلکسار روستایی توریستی است که در 15 کیلومتری جنوب شهر رشت قرار دارد. این روستا با طبیعت زیبایش هر ساله پذیرای بازدید کنندگان بسیاری از اهالی طبیعت گردی است. آب این دریاچه از ریزش های جوی و چشمه ساران تامین می شود. بهترین زمان برای بازدید از این دریاچه بهار و تابستان است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به رشت - دریاچه سقالکسار

امامزاده هاشم

امامزاده هاشم از فرزندان موسی ابن جعفر (ع) است، که در کیلومتر 30 جاده تهران قرار دارد. امامزاده هاشم از پای کوه تا قله ادامه دارد و برای کوهنوردی مناسب است. این امامزاده با شماره 617 در آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به رشت - امامزاده هاشم

سد منجیل

سد منجیل در ابتدای رودخانه بزرگ سفید رود در محل پیوستن دو رود قزل اوزن و شاهرود در نزدیکی منجیل ساخته شده است. این سد در 80 کیلومتری جنوب رشت در شهرستان رودبار و درنزدیکی شهر منجیل قرار گرفته است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به رشت - سد منجیل

بلیط اتوبوس برگشت از رشت به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس رشت به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های رشت به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به رشت و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.